• Home
  • Retail Store
  • Take A Tour
  • Directions
  • About Us
  • Contact Us
  • Links
Back To Results
Long Dogger's Kids Marathon & Half Results
RUNNING ZONE FOUNDATION KIDS HALF MARATHON
April 13, 2013
Ryckman, Park, Melbourne Beach, FL
Race Director: Denise Piercy
Race Management: Running Zone
www.runningzone.com 
Questions: info@runningzone.com

HALF MARATHON OVERALL RESULTS
Place Sex No.   Name                    Sex Age City, State           Time      Pace     
===== === ===== ======================= === === ===================== ========= ===== 
    1   1  3926 Christian Neal          M    09 Melbourne FL             8:31.0  6:31 
    2   2  3928 Joshua Dexter           M    09 Melbourne FL             8:42.9  6:40 
    3   3  3896 Evan Altif              M    09 Melbourne FL             9:08.4  6:59 
    4   4  3734 Caleb Burnett           M    11 Patrick Afb FL           9:10.9  7:01 
    5   5  3775 Deniel Reinecke         M    10 Palm Bay FL              9:12.5  7:02 
    6   6  3756 Colby Steger            M    12 Satellite Beach FL       9:28.6  7:15 
    7   7  3878 Keani Snavely           M    12 Cocoa FL                 9:49.9  7:31 
    8   1  3904 Ava Auter               F    08 Satellite Beach FL       9:55.0  7:35 
    9   8  3748 Michael Toppi           M    10 Melbourne FL             9:55.8  7:35 
   10   9  3743 Bradley Spencer         M    10 Cocoa FL                 9:57.6  7:37 
   11  10  3757 Marcel Lorente          M    08 Melbourne FL             9:59.8  7:38 
   12  11  3760 Alex Mccormick          M    11 Melbourne FL            10:00.1  7:39 
   13  12  3727 Reece Redish            M    10 Indialantic FL          10:00.7  7:39 
   14  13  3716 Brennan Cherry          M    11 Melbourne FL            10:09.3  7:46 
   15  14  3746 Austin Harvey           M    11 Cocoa FL                10:12.6  7:48 
   16  15  3751 Adam Rudloff            M    07 Satellite Beach FL      10:17.1  7:52 
   17  16  3745 Tyler Heminger          M    11 Cocoa FL                10:20.7  7:54 
   18   2  3877 Kyla Snavely            F    11 Cocoa FL                10:23.1  7:56 
   19  17  3754 Gunnar Rosenquist       M    12 Cocoa Beach FL          10:24.4  7:57 
   20  18  3750 Eddie Pawlak            M    08 Melbourne FL            10:25.3  7:58 
   21  19  3919 Anthony Callahan        M    10 Melbourne FL            10:29.4  8:01 
   22  20  3816 Aaron Cherry            M    08 Melbourne FL            10:30.1  8:01 
   23  21  3947 Sevrin Taylor           M    06 Indian Harbour Beach    10:34.2  8:05 
   24  22  3740 Colin Schuck            M    10 Melbourne FL            10:46.2  8:14 
   25  23  3722 Gavin Manion            M    06 Melbourne FL            10:54.4  8:20 
   26  24  3820 Jonathan Spinning       M    08 Palm Bay FL             10:57.7  8:22 
   27  25  3906 Ryan Mauntel            M    07 Melbourne FL            11:04.3  8:28 
   28  26  3712 Eric Obloy              M    12 Merritt Island FL       11:07.2  8:30 
   29   3  3768 Ashley Schafer          F    10 South Salem NY          11:08.8  8:31 
   30  27  3829 Daniel Orellana         M    08 West Melbourne FL       11:15.3  8:36 
   31  28  3873 Mathew Stigall          M    09 Palm Bay FL             11:22.0  8:41 
   32  29  3729 Miles Hayes             M    10 Melbourne FL            11:22.0  8:41 
   33   4  3769 Sophia Wargo            F    11 Melbourne FL            11:28.9  8:46 
   34  30  3818 Aydan Price             M    08 Palm Bay FL             11:31.7  8:48 
   35  31  3732 Christopher Jenkins     M    11 Melbourne FL            11:33.1  8:50 
   36   5  3853 Shelby Buras            F    07 Melbourne FL            11:34.6  8:51 
   37  32  3747 Joseph Toppi            M    11 Melbourne FL            11:36.6  8:52 
   38  33  3725 Jacob Walker            M    12 Palm Bay FL             11:41.2  8:56 
   39   6  3753 Jaycie Martin           F    10 Melbourne FL            11:46.4  9:00 
   40  34  3736 Jackson Herte           M    07 Melbourne FL            11:48.3  9:01 
   41   7  3905 Layla Auter             F    11 Satellite Beach FL      11:49.3  9:02 
   42  35  3857 Rhys Gallant            M    06 Merritt Island FL       11:53.8  9:05 
   43  36  3813 Logan Wall              M    06 Satellite Beach FL      11:55.6  9:07 
   44  37  3758 Noah Lutchansky         M    08 Satellite Beach FL      12:03.0  9:12 
   45   8  3709 Kiley Jensen            F    09 Satellite Beach FL      12:03.0  9:12 
   46   9  3749 Shelby Petracco         F    09 Viera FL                12:10.8  9:18 
   47  38  3910 Calin Dameron           M    06 Satellite Beach FL      12:21.3  9:26 
   48  39  3761 Parker Fallesen         M    10 Melbourne FL            12:27.2  9:31 
   49  40  3871 Nick Mayes              M    10 Columbia SC             12:29.6  9:33 
   50  10  3723 Ginger Manion           F    09 Melbourne FL            12:32.2  9:35 
   51  41  3708 Dylan Jensen            M    07 Satellite Beach FL      12:32.5  9:35 
   52  42  3814 Jacob Camp              M    11 Melbourne FL            12:33.8  9:36 
   53  43  3720 Henry Christiansen      M    06 Satellite Beach FL      12:49.2  9:48 
   54  11  3706 Claire Horn             F    11 Saint Cloud FL          12:51.4  9:49 
   55  12  3937 Kate Padilla            F    08 Indian Harbour Beach    13:00.9  9:57 
   56  13  3759 Alyssa Arnold           F    11 Satellite Beach FL      13:02.7  9:58 
   57  14  3774 Elena Reinecke          F    10 Palm Bay FL             13:10.2 10:04 
   58  15  3752 Amalea Rudloff          F    09 Satellite Beach FL      13:11.2 10:04 
   59  44  3764 Beau Yusko              M    06 Satellite Beach FL      13:12.8 10:06 
   60  45  3728 Joshua Bernardo         M    08 Palm Bay FL             13:13.6 10:06 
   61  46  3872 Jacob Trejo             M    12 Patrick Afb FL          13:17.1 10:09 
   62  47  3701 Makana Sierra           M    11 Cocoa FL                13:20.2 10:11 
   63  48  3812 Joshua Engel            M    07 Ft Pierce FL            13:23.3 10:14 
   64  49  3739 Cody McCullough         M    10 Cocoa FL                13:23.7 10:14 
   65  16  3851 Alison Hayes            F    07 Melbourne FL            13:24.2 10:14 
   66  17  3831 Julia Keen              F    10 Palm Bay FL             13:26.9 10:16 
   67  50  3890 Ethan Johnson           M    06 Rockledge FL            13:29.7 10:19 
   68  51  3772 Anthony Abel            M    11 Satellite Beach FL      13:29.9 10:19 
   69  52  3755 Ben Steger              M    10 Satellite Beach FL      13:30.0 10:19 
   70  53  3822 Anthony Tegland         M    07 Grant FL                13:31.3 10:20 
   71  18  3939 Briana Abel             F    07 Satellite Beach FL      13:32.9 10:21 
   72  19  3771 Kiara Minniefield       F    10 Rockledge FL            13:33.9 10:22 
   73  54  3765 Dayton Law              M    10 Satellite Beach FL      13:37.9 10:25 
   74  20  3938 Victoria Abel           F    08 Satellite Beach FL      13:38.5 10:25 
   75  55  3849 Harry Underhill         M    07 Melbourne FL            13:41.2 10:27 
   76  56  3830 Filchristopher Moore    M    07 Melbourne FL            13:42.7 10:28 
   77  57  3930 Jonathan Benson         M    12 Satellite Beach FL      13:43.1 10:29 
   78  58  3934 James Schwarz           M    03 Melbourne FL            13:43.5 10:29 
   79  59  3931 Jacob Benson            M    07 Satellite Beach FL      13:44.2 10:30 
   80  21  3920 Josie Callahan          F    09 Melbourne FL            13:45.8 10:31 
   81  22  3741 Emmalyse Holder         F    10 Cocoa FL                13:47.3 10:32 
   82  23  3848 Laylin Redish           F    07 Indialantic FL          13:50.3 10:34 
   83  24  3885 Eva Pawlak              F    06 Melbourne FL            13:50.8 10:35 
   84  25  3710 Niccol Obcemea          F    11 West Melbourne FL       13:51.3 10:35 
   85  60  3826 Trent Orcutt            M    04 Palm Bay FL             13:56.0 10:39 
   86  61  3839 Kole Davis              M    05 Melbourne FL            14:05.9 10:46 
   87  26  3858 Skylynn Gaskins         F    06 Cocoa FL                14:08.8 10:48 
   88  27  3711 Lola Hufnagel           F    06 Satellite Beach FL      14:12.5 10:51 
   89  28  3773 Kate Skrmetta           F    07 Satellite Beach FL      14:13.1 10:52 
   90  29  3865 Jamie Mcclure           F    07 Merritt Island FL       14:13.7 10:52 
   91  30  3840 Elizabeth Higley        F    07 Melbourne FL            14:16.6 10:54 
   92  31  3945 Kaitlin Sullivan        F    05 Merritt Island FL       14:17.8 10:55 
   93  62  3767 Nate Schafer            M    09 South Salem NY          14:19.8 10:57 
   94  32  3825 Aubrey Orcutt           F    06 Palm Bay FL             14:20.7 10:57 
   95  63  3942 Kenneth Hulse           M    05 Sebastian FL            14:24.6 11:00 
   96  64  3921 Matthew Cassis          M    07 Merritt Island FL       14:27.6 11:03 
   97  65  3922 Michael Cassis          M    12 Merritt Island FL       14:28.9 11:04 
   98  33  3713 Natalie Pearson-Sikardi F    10 Satellite Beach FL      14:30.7 11:05 
   99  34  3914 Chloe Seifert           F    09 Satellite Beach FL      14:35.5 11:09 
  100  66  3859 Kevin Rhoads            M    09 Melbourne FL            14:40.7 11:13 
  101  67  3817 Zachary Grandey         M    06 Rockledge FL            14:40.8 11:13 
  102  35  3762 Sammy Addo              F    06 Palm Bay FL             14:43.7 11:15 
  103  68  3714 James Condy             M    10 Melbourne FL            14:46.4 11:17 
  104  36  3744 Sierra Spencer          F    09 Cocoa FL                14:47.2 11:18 
  105  69  3895 Justin Walters          M    06 Melbourne Beach FL      14:48.3 11:19 
  106  37  3823 Kiley Maurette          F    09 Palm Bay FL             14:50.7 11:20 
  107  70  3766 Cole Johnston           M    09 Melbourne FL            14:52.1 11:21 
  108  38  3891 Mckenna Stranz          F    07 Palm Bay FL             14:53.4 11:22 
  109  39  3875 Zoe Baxley              F    08 Palm Bay FL             14:53.4 11:22 
  110  71  3900 Jacob Camodeca          M    07 Rockledge FL            14:54.4 11:23 
  111  72  3821 Jack Tegland            M    07 Grant FL                14:56.5 11:25 
  112  73  3763 Andrew Lane             M    12 Indialantic FL          14:57.2 11:25 
  113  40  3915 Mackenzie Wyatt         F    07 Malabar FL              15:12.1 11:37 
  114  41  3702 Cori McWilliams         F    10 Vero Beach FL           15:15.1 11:39 
  115  74  3705 Zachary Engel           M    09 Ft Pierce FL            15:15.5 11:39 
  116  75  3887 Christian Lamothe       M    05 Rockledge FL            15:16.2 11:40 
  117  42  3886 Alena Lamothe           F    06 Rockledge FL            15:17.7 11:41 
  118  76  3901 Dillon Elliott          M    10 West Melbourne FL       15:24.7 11:46 
  119  77  3803 Gavin Merrell           M    06 Grant FL                15:25.5 11:47 
  120  43  3870 Kate Mayes              F    08 Columbia SC             15:25.8 11:47 
  121  78  3811 Wyatt Hawkins           M    06 Palm Bay FL             15:26.3 11:48 
  122  79  3845 Billy Floyd             M    10 Palm Bay FL             15:29.8 11:50 
  123  80  3946 Benjamin Sullivan       M    07 Merritt Island FL       15:36.5 11:55 
  124  44  3737 Sophia Techoueryes      F    06 Indialantic FL          15:37.1 11:56 
  125  81  3927 Spencer Chappell        M    06 Satellite Beach FL      15:38.8 11:57 
  126  82  3827 Chad Arner              M    05 Palm Bay FL             15:40.8 11:59 
  127  45  3852 Alex Buras              F    06 Melbourne FL            15:41.2 11:59 
  128  83  3715 Aiden Arrington         M    09 Cocoa FL                15:42.4 12:00 
  129  46  3738 Donna McCullough        F    08 Cocoa FL                15:42.9 12:00 
  130  47  3807 Rilynn Swayze           F    06 West Melbourne FL       15:43.0 12:00 
  131  48  3948 Keira Davis             F    07 Rockledge FL            15:44.7 12:02 
  132  84  3838 Elijah Garrett          M    05 Melbourne FL            15:49.2 12:05 
  133  85  3924 Graeme Mojica           M    08 Indialantic FL          15:52.3 12:07 
  134  49  3717 Giada Placido           F    05 Palm Bay FL             15:54.5 12:09 
  135  50  3776 Jade Vanderwyst         F    08 Palm Bay FL             15:55.6 12:10 
  136  51  3806 Lawryn Jones            F    06 Palm Bay FL             15:57.9 12:12 
  137  52  3804 Lilly Taksa             F    06 Grant FL                15:58.6 12:12 
  138  53  3833 Madelynn Moreno         F    07 Palm Bay FL             16:00.2 12:13 
  139  54  3925 Ariana Pirolo           F    08 Melbourne FL            16:00.3 12:14 
  140  86  3731 Tyler Thibert           M    06 Palm Bay FL             16:03.5 12:16 
  141  55  3724 Kilana Ocasio           F    08 Palm Bay FL             16:04.7 12:17 
  142  56  3854 Abby Hoke               F    07 Melbourne FL            16:07.7 12:19 
  143  57  3802 Elena Weeks             F    07 Grant FL                16:20.3 12:29 
  144  87  3917 Kyle Brady              M    06 Malabar FL              16:36.7 12:41 
  145  58  3869 Mia Glover              F    08 Cocoa FL                16:42.1 12:45 
  146  88  3862 David Fine              M    09 Port St John FL         16:44.3 12:47 
  147  59  3777 Ruby Vanderwyst         F    05 Palm Bay FL             16:51.9 12:53 
  148  89  3923 Kayden Moliassa         M    09 Port St John FL         16:56.0 12:56 
  149  60  3868 Katelynn Von Deck       F    06 Palm Bay FL             16:57.0 12:57 
  150  90  3707 Michael David Catacutan M    07 Weat Melbourne FL       16:59.9 12:59 
  151  91  3846 Timmy Floyd             M    07 Palm Bay FL             17:03.0 13:01 
  152  61  3888 Cassidy Corey           F    04 Palm Bay FL             17:03.5 13:02 
  153  62  3841 Kailey Ojeda            F    08 Melbourne FL            17:06.6 13:04 
  154  63  3828 Charlotte Cardello      F    04 Melbourne FL            17:11.6 13:08 
  155  64  3863 Kate Mcmanus            F    07 Stuart FL               17:11.9 13:08 
  156  65  3864 Kate Campbell           F    08 Stuart FL               17:19.1 13:14 
  157  92  3874 William Norton          M    06 Palm Bay FL             17:50.9 13:38 
  158  66  3726 Barbara Outland         F    08 Palm Bay FL             17:51.9 13:39 
  159  67  3810 Jacqueline Gonzalez     F    06 Palm Bay FL             17:53.6 13:40 
  160  68  3949 Caelan Cook             F    10 Indian Harbour Beach    17:56.4 13:42 
  161  69  3880 Eliza Schram            F    04 Melbourne FL            17:57.4 13:43 
  162  70  3842 Emily Outland           F    06 Palm Bay FL             17:59.0 13:44 
  163  71  3856 Eva Gallant             F    06 Merritt Island FL       18:03.0 13:47 
  164  72  3837 Ellie Riemenschneider   F    07 Merritt Island FL       18:04.4 13:48 
  165  73  3889 Grace Getchell          F    07 Cocoa FL                18:07.1 13:50 
  166  93  3847 Joel Mccalla-Garcia     M    04 Melbourne FL            18:17.7 13:58 
  167  74  3730 Alana Salls             F    08 Cocoa FL                18:20.1 14:00 
  168  75  3704 Rory Mckinnon           F    09 Viera FL                18:20.3 14:00 
  169  76  3703 Jazlyn Dawson           F    08 Port St. John FL        18:37.6 14:14 
  170  94  3911 Matthew Watz            M    05 Merritt Island FL       18:39.8 14:15 
  171  77  3879 Cayleigh Strait         F    06 Merritt Island FL       18:44.1 14:19 
  172  78  3916 Madison DiSomma         F    09 Palm Bay FL             18:46.0 14:20 
  173  95  3770 Michael Vialpando       M    06 Satellite Beach FL      19:03.9 14:34 
  174  79  3935 Addilyn Landers         F    06 Melbourne FL            19:04.2 14:34 
  175  96  3936 Cody Liska              M    06 Melbourne FL            19:10.2 14:38 
  176  97  3933 Keegan Brown            M    05 Melbourne FL            19:41.9 15:03 
  177  98  3940 Jake Massey             M    03 Palm Bay FL             19:43.5 15:04 
  178  99  3941 Chase Massey            M    05 Palm Bay FL             19:44.1 15:04 
  179  80  3894 Emma Mondor             F    08 Palm Bay FL             20:01.0 15:17 
  180  81  3929 Bella Benson            F    05 Satellite Beach FL      20:03.4 15:19 
  181  82  3897 Venice Mattiello        F    09 Satellite Beach FL      20:07.6 15:22 
  182  83  3735 Hayley Curfman          F    05 Titusville FL           20:24.8 15:35 
  183  84  3805 Sofie Taksa             F    07 Grant FL                20:26.3 15:37 
  184 100  3943 Bryce Natwick           M    05 Cocoa FL                20:29.0 15:39 
  185  85  3893 Tana Burgreen           F    04 Indialantic FL          20:41.0 15:48 
  186 101  3808 Andrew Melachrinos      M    05 Palm Bay FL             20:44.4 15:50 
  187  86  3819 Gianna Cobbett          F    06 Palm Bay FL             21:06.7 16:07 
  188  87  3918 Lauren Bernard          F    09 Melbourne FL            21:13.6 16:13 
  189  88  3801 Anuhea McDowell         F    05 Cocoa FL                21:29.0 16:24 
  190  89  3944 Hanna Taksa             F    08 Grant FL                21:35.0 16:29 
  191  90  3912 Reagan Fallesen         F    08 Melbourne FL            22:13.4 16:58 
  192  91  3913 Maliyah Addo            F    05 Palm Bay FL             22:16.3 17:01 
  193  92  3882 Kaleigh Phillips        F    08 Orlando FL              22:16.8 17:01 
  194  93  3883 Mianna Phillips         F    08 Orlando FL              22:16.8 17:01 
  195  94  3909 Hannah Callihan         F    11 West Melbourne FL       22:37.1 17:16 
  196  95  3908 Anna Callihan           F    03 West Melbourne FL       22:40.1 17:19 
  197  96  3866 Abigail Lynch           F    06 Hauppauge NY            22:46.0 17:23 
  198  97  3899 Kristen Camodeca        F    11 Rockledge FL            22:48.4 17:25 
  199 102  3850 Andrew D'Agostino       M    07 Satellite Beach FL      22:57.3 17:32 
  200  98  3824 Madison Romaine         F    06 Palm Bay FL             23:06.8 17:39 
  201  99  3881 Anica Phillips          F    10 Orlando FL              24:06.3 18:25 
  202 100  3843 Abby Walker             F    10 Palm Bay FL             24:53.0 19:00 
  203 103  3907 Tyler Billsberry        M    03 Indialantic FL          25:02.4 19:07 
  204 101  3855 Amy Billsberry          F    06 Indialantic FL          25:02.6 19:07 
  205 102  3884 Skylar Petracco         F    07 Viera FL                25:22.8 19:23 
  206 103  3834 Graceyn Hurlburt        F    03 Melbourne FL            25:49.3 19:43 
  207 104  3835 Scarlett Hurlburt       F    05 Melbourne FL            26:42.7 20:24 
  208 105  3809 Savannah Zalnoski       F    03 Palm Bay FL             27:01.8 20:39 
  209 104  3902 Bruce Bobleter          M    04 West Melbourne FL       27:50.4 21:16 
  210 106  3836 Kate Christiansen       F    03 Satellite Beach FL      27:53.8 21:18 
  211 107  3867 Grace Lynch             F    05 Hauppauge NY            28:13.6 21:33 
  212 108  3861 Samantha Rhoads         F    05 Melbourne FL            28:23.5 21:41 
  213 105  3898 Chandler Mattiello      M    11 Satellite Beach FL      28:24.5 21:42 
  214 109  3892 Sonia Aguilar           F    04 Palm Bay FL             30:42.5 23:27 
  215 106  3932 Vance Brown             M    03 Melbourne FL            31:12.7 23:50 
  216 110  3832 Annalee Simmons         F    03 Palm Bay FL             31:27.5 24:01 
  217 107  3719 Jake Lagasca            M    09 Indialantic FL          32:24.3 24:45 
  218 111  3718 Sofia Lagasca           F    04 Indialantic FL          33:46.6 25:47 
  219 108  3950 Wyatt Lane              M    08 Indialantic FL                        
  220 112  3514 Elizabeth Watts         F    11 Melbourne FL                          
*
*
RUNNING ZONE FOUNDATION KIDS MARATHON
April 12, 2014
Ryckman, Park, Melbourne Beach, FL
Race Director: Denise Piercy
Race Management: Running Zone
www.runningzone.com 
Questions: info@runningzone.com

OVERALL RESULTS
Place Sex No.   Name                    Sex Age City, State           Time      Pace     
===== === ===== ======================= === === ===================== ========= ===== 
    1   1  3748 Michael Toppi           M    10 Melbourne FL            19:06.4  7:18 
    2   2  3775 Daniel Reinecke         M    10 Palm Bay FL             20:27.1  7:49 
    3   3  3756 Colby Steger            M    12 Satellite Beach FL      20:47.9  7:57 
    4   4  3513 Alex Butler             M    07 Melbourne FL            22:16.4  8:31 
    5   5  3743 Bradley Spencer         M    10 Cocoa FL                22:38.3  8:39 
    6   6  3760 Alex Mccormick          M    11 Melbourne FL            22:48.7  8:43 
    7   7  3708 Dylan Jensen            M    07 Satellite Beach FL      23:00.4  8:47 
    8   8  3750 Eddie Pawlak            M    08 Melbourne FL            23:21.8  8:55 
    9   9  3734 Caleb Burnett           M    11 Patrick Afb FL          23:41.0  9:03 
   10  10  3745 Tyler Heminger          M    11 Cocoa FL                23:44.4  9:04 
   11  11  3751 Adam Rudloff            M    07 Satellite Beach FL      23:47.3  9:05 
   12  12  3746 Austin Harvey           M    11 Cocoa FL                23:53.3  9:08 
   13   1  3768 Ashley Schafer          F    10 South Salem NY          24:02.8  9:11 
   14  13  3727 Reece Redish            M    10 Indialantic FL          24:10.5  9:14 
   15  14  3529 Jackson Smith           M    11 Tampa FL                24:40.8  9:26 
   16  15  3722 Gavin Manion            M    06 Melbourne FL            24:56.4  9:32 
   17  16  3716 Brennan Cherry          M    11 Melbourne FL            25:21.6  9:41 
   18  17  3519 Ariel Lorente           M    09 Melbourne FL            25:23.3  9:42 
   19  18  3757 Marcel Lorente          M    08 Melbourne FL            25:23.7  9:42 
   20   2  3774 Elena Reinecke          F    10 Palm Bay FL             26:04.6  9:58 
   21  19  3517 Jackson Bjorklund       M    07 Indialantic FL          26:22.1 10:04 
   22  20  3732 Christopher Jenkins     M    11 Melbourne FL            26:59.0 10:18 
   23   3  3753 Jaycie Martin           F    10 Melbourne FL            27:30.2 10:30 
   24   4  3709 Kiley Jensen            F    09 Satellite Beach FL      27:31.8 10:31 
   25  21  3758 Noah Lutchansky         M    08 Satellite Beach FL      27:32.3 10:31 
   26  22  3764 Beau Yusko              M    06 Satellite Beach FL      28:07.8 10:45 
   27  23  3728 Joshua Bernardo         M    08 Palm Bay FL             28:42.9 10:58 
   28   5  3501 Mackenzie Crawford      F    07 Melbourne Beach FL      28:45.4 10:59 
   29  24  3747 Joseph Toppi            M    11 Melbourne FL            29:02.4 11:05 
   30   6  3730 Alana Salls             F    08 Cocoa FL                29:02.5 11:06 
   31   7  3518 Aria Koetsch            F    05 Satellite Beach FL      29:24.8 11:14 
   32  25  3736 Jackson Herte           M    07 Melbourne FL            29:50.2 11:24 
   33   8  3526 Alexis Chappell         F    09 Satellite Beach FL      30:18.5 11:35 
   34   9  3723 Ginger Manion           F    09 Melbourne FL            30:19.2 11:35 
   35  10  3769 Sophia Wargo            F    11 Melbourne FL            30:32.9 11:40 
   36  26  3755 Ben Steger              M    10 Satellite Beach FL      30:37.5 11:42 
   37  27  3772 Antony Abel             M    11 Satellite Beach FL      30:38.2 11:42 
   38  11  3771 Kiara Minniefield       F    10 Rockledge FL            30:40.9 11:43 
   39  12  3752 Amalea Rudloff          F    09 Satellite Beach FL      30:41.5 11:43 
   40  28  3765 Dayton Law              M    10 Satellite Beach FL      30:51.6 11:47 
   41  13  3710 Niccol Obcemea          F    11 West Melbourne FL       31:30.6 12:02 
   42  14  3706 Claire Horn             F    11 Saint Cloud FL          31:32.9 12:03 
   43  29  3512 Trent Burgreen          M    07 Indialantic FL          31:36.8 12:04 
   44  30  3729 Miles Hayes             M    10 Melbourne FL            31:43.0 12:07 
   45  31  3712 Eric Obloy              M    12 Merritt Island FL       31:44.0 12:07 
   46  32  3754 Gunnar Rosenquist       M    12 Cocoa Beach FL          31:44.4 12:07 
   47  15  3531 Emilia Parsons          F    05 Satellite Beach FL      32:13.6 12:19 
   48  16  3759 Alyssa Arnold           F    11 Satellite Beach FL      32:18.0 12:20 
   49  33  3505 Aaron Schroeder         M    09 Melbourne FL            32:18.3 12:20 
   50  34  3763 Andrew Lane             M    12 Indialantic FL          32:50.1 12:32 
   51  35  3515 Benjamin Murray         M    12 West Melbourne FL       33:23.6 12:45 
   52  36  3516 Caleb Murray            M    10 West Melbourne FL       33:27.8 12:47 
   53  17  3713 Natalie Pearson-Sikardi F    10 Satellite Beach FL      34:15.5 13:05 
   54  37  3521 Kaiden Vo               M    07 Fleming Island FL       34:40.2 13:14 
   55  18  3726 Barbara Outland         F    08 Palm Bay FL             34:45.3 13:16 
   56  19  3741 Emmalyse Holder         F    10 Cocoa FL                34:46.7 13:17 
   57  20  3744 Sierra Spencer          F    09 Cocoa FL                34:46.8 13:17 
   58  38  3510 Luis Andrade            M    11 Cocoa FL                34:46.9 13:17 
   59  39  3520 Jacob Vo                M    04 Fleming Island FL       34:52.2 13:19 
   60  40  3720 Henry Christiansen      M    06 Satellite Beach FL      34:57.5 13:21 
   61  21  3776 Jade Vanderwyst         F    08 Palm Bay FL             35:01.5 13:23 
   62  22  3711 Lola Hufnagel           F    06 Satellite Beach FL      35:10.0 13:26 
   63  41  3701 Makana Sierra           M    11 Cocoa FL                35:14.9 13:28 
   64  42  3731 Tyler Thibert           M    06 Palm Bay FL             35:15.5 13:28 
   65  43  3705 Zachary Engel           M    09 Ft Pierce FL            35:43.8 13:39 
   66  23  3704 Rory Mckinnon           F    09 Viera FL                36:07.0 13:48 
   67  44  3714 James Condy             M    10 Melbourne FL            36:09.6 13:49 
   68  24  3530 Ashley Weber            F    07 Satellite Beach FL      36:25.3 13:55 
   69  25  3762 Sammy Addo              F    06 Palm Bay FL             36:28.5 13:56 
   70  45  3767 Nate Schafer            M    09 South Salem NY          36:35.7 13:59 
   71  46  3761 Parker Fallesen         M    10 Melbourne FL            36:47.6 14:03 
   72  47  3766 Cole Johnston           M    09 Melbourne FL            36:48.3 14:03 
   73  48  3507 Patrick Campbell        M    06 Stuart FL               36:53.3 14:05 
   74  49  3739 Cody McCullough         M    10 Cocoa FL                36:58.3 14:07 
   75  50  3511 Hunter Henson           M    11 Cocoa FL                36:59.7 14:08 
   76  26  3702 Cori McWilliams         F    10 Vero Beach FL           37:23.8 14:17 
   77  27  3717 Giada Placido           F    05 Palm Bay FL             37:38.9 14:23 
   78  51  3719 Jake Lagasca            M    09 Indialantic FL          37:41.6 14:24 
   79  28  3773 Kate Skrmetta           F    07 Satellite Beach FL      37:54.0 14:28 
   80  29  3735 Hayley Curfman          F    05 Titusville FL           37:55.3 14:29 
   81  52  3770 Michael Vialpando       M    06 Satellite Beach FL      38:11.4 14:35 
   82  30  3703 Jazlyn Dawson           F    08 Port St. John FL        38:13.2 14:36 
   83  31  3522 Sophia Wallace          F    09 Satellite Beach FL      38:24.5 14:40 
   84  32  3523 Kate Garvey             F    07 Satellite Beach FL      38:25.3 14:40 
   85  53  3509 Sagan Manley            M    08 Melbourne FL            38:31.1 14:43 
   86  54  3707 Michael David Catacutan M    07 Weat Melbourne FL       38:40.1 14:46 
   87  33  3777 Ruby Vanderwyst         F    05 Palm Bay FL             38:58.1 14:53 
   88  55  3506 Jonathan Picard         M    06 Palm Bay FL             39:02.3 14:54 
   89  56  3715 Aiden Arrington         M    09 Cocoa FL                39:07.9 14:57 
   90  34  3738 Donna McCullough        F    08 Cocoa FL                39:12.2 14:58 
   91  35  3724 Kilana Ocasio           F    08 Palm Bay FL             39:56.4 15:15 
   92  36  3737 Sophia Techoueryes      F    06 Indialantic FL          40:31.3 15:28 
   93  37  3749 Shelby Petracco         F    09 Viera FL                42:33.9 16:15 
   94  38  3718 Sofia Lagasca           F    04 Indialantic FL          46:43.6 17:51 
   95  57  3525 Brevin Olson            M    04 Melbourne FL            49:56.0 19:04 
   96  39  3527 Abby White              F    07 Satellite Beach FL      57:20.2 21:54 
Copyright 2015 Running Zone


Valid XHTML 1.0 Transitional
Web site hosting by All Brevard Web Sites