• Home
  • Retail Store
  • Take A Tour
  • Directions
  • About Us
  • Contact Us
  • Links
Back To Results
Space Coast Classic 15K Results
SPACE COAST CLASSIC 15K RUN/WALK
November 9, 2013 7:30 am Start
Ryckman Park, Melbourne Beach, Florida
Race Director: Lisa Hamelin 
Race Timing: Running Zone
www.runningzone.com 
Questions: info@runningzone.com 

OVERALL RESULTS
Place Sex No.   Name                    Sex Age City, State           Time      Pace     
===== === ===== ======================= === === ===================== ========= ===== 
    1   1  2000 John Davis              M    35 Melbourne FL            54:44.5  5:53 
    2   2  1876 Steve Hedgespeth        M    35 West Melbourne FL       55:29.3  5:58 
    3   3  1972 Steve Chin              M    45 Satellite Beach FL      57:39.6  6:12 
    4   4  1952 Brian Lail              M    44 Melbourne FL            59:22.1  6:23 
    5   5  1993 Brandon Hill            M    31 Jensen Beach FL         59:40.1  6:25 
    6   6  1791 Torry Brennan           M    44 Winter Springs FL     1:00:28.0  6:30 
    7   7  2018 Felix Hottenstein       M    45 Melbourne FL          1:01:17.1  6:35 
    8   1  2010 Holly Wooley            F    18 Orlando FL            1:01:29.3  6:36 
    9   8  1729 Jonathan Howse          M    38 West Melbourne FL     1:02:14.0  6:41 
   10   9  1869 Keith Snodgrass         M    48 Melbourne FL          1:02:26.5  6:42 
   11  10  1722 Art Anderson            M    54 Melbourne FL          1:02:28.7  6:43 
   12  11  2009 Ben Snodgrass           M    12 Satellite Beach FL    1:02:38.1  6:44 
   13  12  1728 Christopher Hess        M    35 Titusville FL         1:03:16.2  6:48 
   14  13  1730 Joe Hultgren            M    54 Melbourne FL          1:03:43.6  6:51 
   15  14  1783 Jeff Cook               M    53 Indian Harbour Beach  1:04:13.0  6:54 
   16  15  1991 Michael Adams           M    52 Indialantic FL        1:05:53.9  7:05 
   17  16  1889 Yanbin Wang             M    35 Orlando FL            1:06:21.0  7:08 
   18  17  1890 Luke Alexander          M    32 Palm Bay FL           1:06:40.1  7:10 
   19  18  1735 Matt Mahoney            M    58 Melbourne FL          1:06:43.1  7:10 
   20  19  1833 Doug Nichols            M    50 Melbourne FL          1:06:45.5  7:10 
   21   2  1871 Susie Meltzer           F    49 Melbourne FL          1:06:53.9  7:11 
   22  20  1994 Travis Hoibraten        M    15 Melbourne FL          1:06:54.1  7:11 
   23  21  1724 Wade Dauberman          M    23 Melbourne FL          1:07:11.1  7:13 
   24  22  1938 David Bills             M    46 Indialantic FL        1:07:12.6  7:13 
   25  23  1851 Chris Chenoweth         M    41 Harmony FL            1:08:08.9  7:19 
   26   3  1932 Dina Viselli            F    28 Satellite Beach FL    1:08:10.5  7:19 
   27  24  1886 Joe Lento               M    43 Cocoa Beach FL        1:08:16.4  7:20 
   28  25  1745 Michael Walker          M    48 Viera FL              1:08:32.3  7:22 
   29  26  1752 Harry Prosser           M    44 Rockledge FL          1:09:02.3  7:25 
   30   4  1782 Brittany Erekson        F    25 Melbourne Beach FL    1:09:02.8  7:25 
   31  27  1959 Jeremy Tucci            M    33 Titusville FL         1:09:12.6  7:26 
   32  28  1975 Danny Benitez           M    45 Melbourne FL          1:09:20.1  7:27 
   33  29  1737 Ralph Miller            M    57 Melbourne FL          1:09:36.6  7:29 
   34  30  1987 Luis Colon              M    38 Orlando FL            1:09:50.8  7:30 
   35  31  2006 Troy Owens              M    23 Indian Harbour Beach  1:10:04.7  7:32 
   36  32  1740 Abe Oros                M    60 Palm Bay FL           1:10:14.7  7:33 
   37  33  1907 Ken Fortmayer           M    48 Melbourne FL          1:10:29.6  7:34 
   38  34  1960 Jay Claybaugh           M    53 Indian Harbour Beach  1:10:54.1  7:37 
   39  35  1986 Chris Marriott          M    48 Melbourne FL          1:10:56.3  7:37 
   40  36  1901 Loran Serwin            M    58 Merritt Island FL     1:11:16.7  7:39 
   41  37  1748 Timothy Marunde         M    35 Indialantic FL        1:11:41.3  7:42 
   42  38  1868 Wolfgang Jensen         M    62 Indialantic FL        1:11:52.5  7:43 
   43   5  1858 Dani Whiting            F    16 Rhinelander WI        1:11:59.8  7:44 
   44   6  1939 Annie Caza              F    52 Indialantic FL        1:12:07.0  7:45 
   45   7  1992 Janet Canfield          F    53 Titusville FL         1:12:27.5  7:47 
   46  39  1725 Sal Farino              M    57 Cape Canaveral FL     1:12:39.1  7:48 
   47  40  1971 Steven Shenbaum         M    45 Melbourne FL          1:12:51.8  7:50 
   48  41  1999 Mike Acosta             M    35 Viera FL              1:12:58.3  7:50 
   49   8  1806 Betsy Butler            F    45 Indian Harbour Beach  1:13:02.8  7:51 
   50  42  2004 Richard Lowery          M    36 Fort Pierce FL        1:13:02.9  7:51 
   51   9  1874 Christine Kennedy       F    48 Mims FL               1:13:11.5  7:52 
   52  10  1984 Katlyn Johnson          F    20 Melbourne FL          1:13:44.0  7:55 
   53  43  1882 Ted Johnson             M    48 Melbourne FL          1:14:14.4  7:58 
   54  11  1839 Marie Thomas            F    48 Rockledge FL          1:14:28.6  8:00 
   55  12  2008 Melissa Snodgrass       F    40 Satellite Beach FL    1:14:44.5  8:02 
   56  44  1855 Roger Rouiller          M    75 Ft Pierce FL          1:14:47.2  8:02 
   57  45  1751 Kurt Russell            M    35 Melbourne FL          1:14:55.7  8:03 
   58  46  1968 Chris Slusher           M    35 Melbourne FL          1:15:03.6  8:04 
   59  47  1744 Bud Timmons             M    62 Cocoa FL              1:15:09.8  8:04 
   60  13  1757 Kimberly Yates          F    32 Melbourne FL          1:15:15.2  8:05 
   61  48  1774 Sean Reynolds           M    29 Melbourne FL          1:15:19.2  8:05 
   62  49  1800 Chuck Mathews           M    49 Palm Bay FL           1:15:21.3  8:06 
   63  14  1743 Brittany Streufert      F    41 Viera FL              1:15:37.4  8:07 
   64  50  1921 Keith Kowalske          M    53 Melbourne FL          1:15:49.7  8:09 
   65  51  1980 Christopher Hendren     M    30 Indian Harbour Beach  1:16:05.1  8:10 
   66  52  2022 Jesse Kabaservice       M    42 Melbourne Beach FL    1:16:07.8  8:11 
   67  15  1762 Kate Engel Chapman      F    37 West Melbourne FL     1:16:23.4  8:12 
   68  16  1814 Rebecca Deen            F    33 Fleming Island FL     1:16:25.8  8:12 
   69  53  1738 Geoffrey S Mitskevich   M    50 Rockledge FL          1:16:25.8  8:12 
   70  17  2005 Angie Preston           F    47 Merritt Island FL     1:16:44.2  8:14 
   71  54  1727 David Grant             M    66 Viera FL              1:17:52.7  8:22 
   72  55  1776 Keith Dutter            M    56 Merritt Island FL     1:18:17.5  8:24 
   73  56  1891 Ron Roff                M    42 Palm Bay FL           1:18:17.8  8:25 
   74  57  1875 Ed Springer             M    36 Merritt Island FL     1:18:17.8  8:25 
   75  18  1767 Megan Miller            F    29 Cocoa FL              1:18:34.9  8:26 
   76  58  1856 Ricky Mcdonald          M    54 Cocoa FL              1:19:01.4  8:29 
   77  59  1978 Lawrence Pacelli        M    62 Melbourne FL          1:19:16.8  8:31 
   78  60  1899 Teen Sum                M    65 Palm Bay FL           1:19:24.8  8:32 
   79  61  1912 Alan King               M    59 Melbourne FL          1:19:34.1  8:33 
   80  62  1803 Les Dunne               M    37 Palm Bay FL           1:19:49.7  8:34 
   81  19  2015 Hannah Keats            F    15 Indialantic FL        1:20:15.7  8:37 
   82  63  1821 Dennis Dailey           M    66 Titusville FL         1:20:27.4  8:38 
   83  20  1798 Calla Hess              F    50 Palm Bay FL           1:20:39.5  8:40 
   84  21  1902 Lourdes Cox             F    43 Palm Bay FL           1:20:51.1  8:41 
   85  22  1771 Joanna Beckes           F    32 Titusville FL         1:21:05.7  8:43 
   86  23  1909 Lisa Valentine          F    42 Melbourne FL          1:21:11.6  8:43 
   87  24  1981 Anita Vanderwyst        F    38 Palm Bay FL           1:21:16.7  8:44 
   88  25  1937 Shelley Richardson      F    44 Satellite Beach FL    1:21:19.7  8:44 
   89  26  1843 Kelly Galli             F    28 Satellite Beach FL    1:21:22.1  8:44 
   90  27  1830 Shana Engel Crovo       F    36 Satellite Beach FL    1:21:22.7  8:44 
   91  28  1969 Gina Rall               F    43 Merritt Island FL     1:21:22.8  8:44 
   92  64  1848 Tyler Sigman            M    25 Melbourne FL          1:21:23.6  8:44 
   93  65  1723 Ray Brown               M    65 Melbourne FL          1:21:34.8  8:46 
   94  29  1916 Christine Davis         F    37 Melbourne FL          1:21:38.6  8:46 
   95  66  1840 Brandon Kriner          M    36 Palm Bay FL           1:21:45.4  8:47 
   96  67  1914 Mark Weber              M    56 Melbourne FL          1:22:43.5  8:53 
   97  68  1801 Charles Eccleston       M    51 Melbourne FL          1:22:52.9  8:54 
   98  69  1998 Naweed Akram            M    58 Melbourne FL          1:22:55.9  8:54 
   99  70  1903 Mark Reagan             M    60 Indian Harbour Beach  1:23:08.0  8:56 
  100  71  1946 Brian Kurinsky          M    35 Melbourne FL          1:23:08.4  8:56 
  101  72  1772 Mark Callenberger       M    48 Merritt Island FL     1:23:09.1  8:56 
  102  30  1750 Christina Russell       F    35 Melbourne FL          1:23:17.8  8:57 
  103  31  1954 Elizabeth Ring          F    55 Indian Harbour Beach  1:23:20.3  8:57 
  104  32  1753 Kimberly Prosser        F    46 Rockledge FL          1:23:21.0  8:57 
  105  73  1995 John Hoibraten          M    37 Melbourne FL          1:23:46.1  9:00 
  106  33  1919 Kathy Bils              F    51 Indialantic FL        1:23:50.1  9:00 
  107  34  1927 Kathy Ojeda             F    54 Merritt Island FL     1:23:56.8  9:01 
  108  35  1947 Sally Memmott           F    33 Melbourne FL          1:24:13.6  9:03 
  109  74  1741 Daniel Redlien          M    29 Rockledge FL          1:24:32.5  9:05 
  110  75  1941 James Chiravalle        M    47 Melbourne FL          1:24:48.9  9:06 
  111  36  1895 Marlene White           F    55 Cocoa Beach FL        1:24:53.3  9:07 
  112  37  1979 Stephanie Hendren       F    29 Indian Harbour Beach  1:25:01.5  9:08 
  113  38  1860 Tracie Donnelly         F    42 Indialantic FL        1:25:11.7  9:09 
  114  76  1951 Dan Schlig              M    54 Melbourne FL          1:26:15.7  9:16 
  115  39  2017 Katherine Sprayberry    F    27 Palm Bay FL           1:26:18.6  9:16 
  116  40  1768 Stephanie Johnson       F    30 Cocoa FL              1:26:22.4  9:17 
  117  41  1836 Denise Buchanan         F    50 Satellite Beach FL    1:26:54.4  9:20 
  118  42  1950 Donna Davis             F    43 Rockledge FL          1:26:57.4  9:20 
  119  43  1945 Pamela Gearhart         F    42 Melbourne FL          1:27:00.7  9:21 
  120  44  1965 Jo Shim                 F    62 Cocoa FL              1:27:17.7  9:22 
  121  45  1852 Marisa Flint            F    48 Cocoa FL              1:27:55.0  9:26 
  122  46  1943 Aimee Breuer            F    37 Melbourne FL          1:28:19.3  9:29 
  123  47  1935 Lailanie Elder          F    41 Mims FL               1:29:02.6  9:34 
  124  77  1841 Matt Lacey              M    36 Cocoa Beach FL        1:29:04.1  9:34 
  125  48  1736 Joan Meadows            F    54 Malabar FL            1:29:14.5  9:35 
  126  78  1820 Gary Castner            M    68 Melbourne FL          1:29:43.9  9:38 
  127  49  1949 Lois Torvik             F    35 Indialantic FL        1:30:00.4  9:40 
  128  79  1988 Gene Sanderfield        M    47 Orlando FL            1:30:01.9  9:40 
  129  50  1865 Kelly Semenko           F    36 Melbourne FL          1:30:02.6  9:40 
  130  51  2021 Laura Kulsik            F    53 Vero Beach FL         1:30:15.6  9:42 
  131  80  1872 Randy Mcclure           M    52 Satellite Beach FL    1:30:22.3  9:42 
  132  52  1964 Abigail Stehno          F    21 Melbourne FL          1:30:27.8  9:43 
  133  53  1819 Jacquelyn Kellner       F    64 Melbourne FL          1:30:30.7  9:43 
  134  54  2012 Heather Zahner          F    43 Satellite Beach FL    1:30:48.3  9:45 
  135  55  1898 Carolyn Chabuz          F    21 Ocala FL              1:30:49.9  9:45 
  136  56  1967 Shona Price             F    36 Melbourne FL          1:30:53.4  9:46 
  137  57  1884 Stacey Reed             F    29 Palm Bay FL           1:31:02.8  9:47 
  138  58  1990 Agatha Kolodziejecak    F    32 Indian Harbour Beach  1:31:20.9  9:49 
  139  59  1853 Lucy Walker             F    44 Melbourne FL          1:31:26.1  9:49 
  140  81  2007 James Krupp             M    39 Cococa FL             1:31:31.4  9:50 
  141  82  1896 Chris Bainbridge        M    51 Titusville FL         1:31:38.3  9:50 
  142  83  1755 Jim Spaulding           M    61 St Cloud FL           1:31:57.1  9:52 
  143  84  2011 Lew Schwartz            M    50 Melbourne FL          1:32:26.7  9:56 
  144  60  1887 Lisa Van Dam            F    38 Indialantic FL        1:32:41.3  9:57 
  145  61  1957 Vanessa Holanda         F    32 Titusville FL         1:33:05.2 10:00 
  146  62  1929 Alexis Klima            F    32 Melbourne FL          1:33:07.0 10:00 
  147  63  1823 Daniele Shearer         F    39 Mims FL               1:33:13.0 10:01 
  148  85  2014 Kent Schroeder          M    46 Westen WI             1:33:29.3 10:02 
  149  64  1815 Mei Wong                F    49 Melbourne FL          1:33:30.3 10:02 
  150  65  1873 Eileen Mcclure          F    51 Satellite Beach FL    1:33:39.6 10:03 
  151  66  1831 Victoria Fike           F    26 Miami FL              1:33:45.3 10:04 
  152  67  1905 Susie Koontz            F    68 Merritt Island FL     1:33:46.8 10:04 
  153  68  1885 Diana Baird             F    51 Peterborough          1:33:58.3 10:05 
  154  69  1733 Sherri Lorraine         F    36 Melbourne FL          1:34:01.3 10:06 
  155  70  1897 Kathleen Laseter        F    48 Ocala FL              1:34:10.1 10:07 
  156  71  1917 Nicole Stallons         F    27 Frostproof FL         1:34:27.7 10:09 
  157  86  1790 Jeffrey Lee             M    51 Fort Pierce FL        1:35:14.7 10:14 
  158  72  1845 Cindy Duncan            F    52 Indian Harbour Beach  1:35:16.5 10:14 
  159  73  1864 Patricia Lucas          F    31 Melbourne FL          1:35:29.2 10:15 
  160  87  1766 Hugh Kroehling          M    52 Merritt Island FL     1:35:38.6 10:16 
  161  74  1778 Erin Scholes            F    32 Merritt Island FL     1:35:43.0 10:17 
  162  88  1970 Tim Farrell             M    59 Melbourne FL          1:35:44.4 10:17 
  163  75  1828 Bethany De Moss         F    26 Cocoa FL              1:35:48.1 10:17 
  164  76  1956 Amanda Fadely           F    33 Rockledge FL          1:35:58.6 10:18 
  165  77  1789 Gayna Hansen            F    41 Rockledge FL          1:36:01.9 10:19 
  166  78  1928 Meredith Rea            F    28 Indialantic FL        1:36:06.6 10:19 
  167  79  1784 Cheryl Cook             F    54 Indian Harbour Beach  1:36:30.4 10:22 
  168  80  1813 Shani Pehl              F    40 Titusville FL         1:36:51.5 10:24 
  169  89  1847 David Kearns            M    50 Palm Bay FL           1:37:02.1 10:25 
  170  90  1893 Joe Deen                M    57 Sharpes FL            1:37:07.5 10:26 
  171  81  1770 Ada Landron             F    55 Merritt Island FL     1:37:14.9 10:27 
  172  82  1862 Tena Hochard            F    52 Palm Bay FL           1:37:23.6 10:27 
  173  83  1759 Beverly Glenn           F    52 Cocoa FL              1:37:26.8 10:28 
  174  84  1842 Lysette Wittholt        F    38 Titusville FL         1:38:07.2 10:32 
  175  85  1829 Cynthia Mitchell        F    29 Satellite Beach FL    1:38:09.6 10:32 
  176  91  1822 Francis Kagunda         M    44 Melbourne FL          1:38:10.3 10:32 
  177  92  1881 Eric Ruoff              M    28 Satellite Beach FL    1:38:10.6 10:32 
  178  93  1807 Moe Desrosiers          M    59 Rockledge FL          1:38:12.7 10:33 
  179  86  1936 Alexandra Mckenna       F    55 Palm Bay FL           1:38:16.0 10:33 
  180  87  1781 Candice Shreve          F    48 Melbourne FL          1:38:17.9 10:33 
  181  94  1931 Omar Short              M    39 Canon City CO         1:38:20.8 10:34 
  182  88  1810 Teresa Tribell          F    48 Melb. FL              1:38:23.1 10:34 
  183  89  1866 Michele Duester         F    51 Melbourne FL          1:38:36.9 10:35 
  184  90  1796 Melodie Esposito        F    58 Melbourne FL          1:38:40.4 10:36 
  185  91  1758 Marielena Tynan         F    40 Melbourne FL          1:39:18.9 10:40 
  186  95  1809 Louis Brashear          M    57 Melb. FL              1:39:41.3 10:42 
  187  92  1779 Angel Stewart           F    45 Gainesville FL        1:39:43.0 10:42 
  188  96  1850 David Vance             M    43 Vero Beach FL         1:39:45.0 10:43 
  189  93  1837 Donna Scott             F    48 Titusville FL         1:39:48.4 10:43 
  190  94  1913 Cori Smith              F    28 Indialantic FL        1:39:53.9 10:44 
  191  97  1827 Mark Conant             M    18 Cocoa FL              1:39:56.5 10:44 
  192  98  1892 Randy Dalrymple         M    60 Indialantic FL        1:40:01.9 10:44 
  193  95  1765 Lori Mcpherson          F    54 Merritt Island FL     1:40:35.5 10:48 
  194  96  1920 Kate Abroguena          F    30 Rockledge FL          1:40:53.8 10:50 
  195  97  1777 Doris Stitt             F    55 Indian Harbour Beach  1:41:09.4 10:52 
  196  98  1966 Rebecca Pletcher        F    46 Cocoa Beach FL        1:41:17.1 10:52 
  197  99  1780 Allan Colquhoun         M    61 Titusville FL         1:41:27.5 10:54 
  198  99  1904 Susan Nolan             F    52 Indian Harbour Beach  1:41:28.2 10:54 
  199 100  1756 Tami Waschka            F    42 India Harbour Bch FL  1:41:35.7 10:54 
  200 100  1948 Philip Lintereur        M    54 Mims FL               1:41:48.1 10:56 
  201 101  2001 Holly Taggart           F    43 Clermont FL           1:42:10.7 10:58 
  202 102  1973 Bekah Coates            F    29 Satellite Beach FL    1:42:40.3 11:01 
  203 103  1930 Mary Ann Alukonis       F    48 Cocoa Beach FL        1:42:55.3 11:03 
  204 104  1976 Laura Williamson        F    57 Cocoa Beach FL        1:42:55.8 11:03 
  205 101  1867 Edward Kirchner         M    52 Indian Harbour Beach  1:43:08.7 11:04 
  206 105  1739 Susie O'Connell         F    61 Melbourne FL          1:43:13.4 11:05 
  207 106  1985 Denise Paternoster      F    43 Melbourne FL          1:43:14.6 11:05 
  208 102  1870 Joseph Werner           M    55 Melbourne FL          1:43:37.5 11:08 
  209 107  1953 Karen Sanchez           F    54 Rockledge FL          1:43:46.4 11:09 
  210 108  1846 Kelly Lee               F    34 Ft. Pierce FL         1:43:51.3 11:09 
  211 103  1854 Edward Peters           M    66 Rockledge FL          1:44:12.4 11:11 
  212 104  1910 David Scholl            M    50 Melbourne FL          1:44:50.9 11:15 
  213 109  1742 Rachel Redlien          F    26 Titusville FL         1:45:18.0 11:18 
  214 110  1925 Martha Brown            F    29 Cocoa Beach FL        1:45:29.2 11:20 
  215 111  1926 Melanie Savitsky        F    34 Cocoa Beach FL        1:45:29.6 11:20 
  216 112  1747 Erika Marunde           F    33 Indialantic FL        1:46:28.1 11:26 
  217 113  1974 Candy Fontenot          F    41 Melbourne FL          1:46:32.8 11:26 
  218 105  1918 Jack Lightle            M    82 Cocoa FL              1:48:41.6 11:40 
  219 106  1961 Marc Byers              M    53 Orange Park FL        1:49:36.3 11:46 
  220 114  1832 Linda Schultz           F    56 Rockledge FL          1:49:44.1 11:47 
  221 115  1908 Suzie Biery             F    57 Cocoa Beach FL        1:49:58.3 11:48 
  222 116  1863 Koren Olson             F    38 Melbourne FL          1:50:14.7 11:50 
  223 107  1911 Vern Thomas             M    66 Satellite Beach FL    1:50:15.8 11:50 
  224 117  1775 Maria Dishaw            F    43 S FL                  1:50:46.4 11:54 
  225 118  1963 Stephanie Shekell       F    42 Palm Bay FL           1:51:11.1 11:56 
  226 119  1940 Phyllis Petrochko       F    45 Melbourne FL          1:51:22.5 11:57 
  227 120  1824 Christine Ellegood      F    47 Cocoa Beach FL        1:51:35.7 11:59 
  228 121  1922 Luanne Memmott          F    60 Melbourne FL          1:51:44.7 12:00 
  229 108  1989 Mark Wilson             M    27 Barefoot Bay FL       1:51:49.4 12:00 
  230 122  1983 Rebekah Raddon          F    36 Indian Harbour Beach  1:51:52.0 12:01 
  231 123  1996 Deborah Cobb            F    49 Sebastian FL          1:51:54.2 12:01 
  232 124  1997 James Pumeley           F    26 Melbourne FL          1:51:55.9 12:01 
  233 125  1923 April Stewart           F    35 Cocoa FL              1:52:03.4 12:02 
  234 126  1977 Rachel Rivenbark        F    47 Saint Cloud FL        1:52:32.5 12:05 
  235 127  1924 Karen Murray            F    53 Melbourne FL          1:52:34.3 12:05 
  236 109  2013 Teck Hu                 M    68 Viera FL              1:52:37.6 12:06 
  237 128  1944 Sarah Hobbs             F    48 St. Cloud FL          1:52:41.6 12:06 
  238 129  2002 LeAnn English           F    35 Titusville FL         1:52:58.1 12:08 
  239 130  2003 Dawn Milles             F    36 Cocoa FL              1:52:58.4 12:08 
  240 131  1788 Tricia Dymond           F    63 St. Cloud FL          1:53:16.4 12:10 
  241 132  1795 Dayci Burnette-Snyder   F    51 St. Cloud FL          1:53:34.8 12:12 
  242 133  1877 Rosemary Lecuyer        F    52 Melbourne FL          1:53:54.9 12:14 
  243 110  1838 Dave Thomas             M    57 Rockledge FL          1:57:09.1 12:35 
  244 134  1787 Lorna Mazza             F    57 Melbourne FL          1:57:41.7 12:38 
  245 135  1962 Yolanda Byers           F    54 Orange Park FL        1:59:14.7 12:48 
  246 136  1849 Cathy Sweeney           F    52 Indialantic FL        1:59:14.8 12:48 
  247 137  1934 Kathryn Heron           F    53 Merritt Island FL     2:00:38.0 12:57 
  248 138  1826 Suellen Conant          F    53 Cocoa FL              2:00:44.9 12:58 
  249 139  1816 Jeanette Rose           F    41 Merritt Island FL     2:00:47.7 12:58 
  250 140  1933 Beth Walker             F    57 Melbourne FL          2:02:08.9 13:07 
  251 141  1883 Diana London            F    50 Cape Coral FL         2:02:48.6 13:11 
  252 111  1906 R. C. Koontz            M    68 Merritt Island FL     2:03:20.9 13:15 
  253 112  1888 Morris Johnson          M    76 Cocoa Beach FL        2:08:10.7 13:46 
  254 142  1797 Janet Brandt            F    55 Melbourne FL          2:09:02.5 13:51 
  255 143  1844 Nicole Caraballo        F    34 Titusville FL         2:13:11.1 14:18 
  256 144  1811 Trisha Jones            F    42 Mims FL               2:13:11.3 14:18 
  257 113  1859 Richard Ferry           M    82 Vero Beach FL         2:13:19.5 14:19 
  258 145  1812 Shannon Leathlean       F    41 Titusville FL         2:13:20.8 14:19 
  259 146  1785 Alice Richardson        F    56 Edgewater FL          2:13:24.6 14:19 
  260 147  1746 Erin Wright-Redlien     F    27 Rockledge FL          2:14:10.5 14:24 
  261 114  1955 Raymond Peterson Jr.    M    70 Melbourne FL          2:15:08.3 14:30 
  262 148  1915 Gail Nolan              F    47 West Melbourne FL     2:16:59.2 14:42 
  263 149  1834 Sue Lazar               F    57 Melbourne FL          2:25:21.2 15:36 
  264 150  1835 Wanda Hizer             F    71 Melbourne FL          2:25:22.5 15:36 
  265 151  1732 Joan Joesting-Mahoney   F    75 Melbourne FL          2:32:06.9 16:20 
  266 152  1773 Robyn Russell           F    45 Rockledge FL          2:33:55.3 16:31 
Copyright 2015 Running Zone


Valid XHTML 1.0 Transitional
Web site hosting by All Brevard Web Sites