• Home
  • Retail Store
  • Take A Tour
  • Directions
  • About Us
  • Contact Us
  • Links
Back To Results
Long Dogger's Kids Marathon & Half
RUNNING ZONE FOUNDATION KIDS HALF MARATHON
April 13, 2013
Ryckman, Park, Melbourne Beach, FL
Race Director: Denise Piercy
Race Management: Running Zone
www.runningzone.com 
Questions: info@runningzone.com

OVERALL RESULTS
Place Sex No.   Name                    Sex Age City, State           Time      Pace  
===== === ===== ======================= === === ===================== ========= ===== 
    1   1  1952 Austin Hayes            M    12 Satellite Beach FL       8:29.9  6:30 
    2   2  1951 Joseph Tierney          M    12 West Melbourne FL        9:02.6  6:55 
    3   3  2990 Austin Harvey           M    10 Cocoa FL                 9:05.4  6:57 
    4   4  1925 Casey Arroyo            M    11 Viera FL                 9:06.3  6:57 
    5   1  1890 Sydney Copeland         F    11 Melbourne FL             9:08.1  6:59 
    6   5  1927 Michael Shenbaum        M    11 Melbourne FL             9:13.0  7:03 
    7   6  1942 Brandon Gregg           M    12 Palm Bay FL              9:47.5  7:29 
    8   7  1938 Jordan Rocco            M    11 Cocoa FL                 9:52.7  7:33 
    9   8  1939 Wayne Harvey            M    12 Cocoa FL                 9:53.9  7:34 
   10   9  1953 Maxwell Walker          M    08 Viera FL                10:02.2  7:40 
   11  10  1935 Keani Snavely           M    11 Cocoa FL                10:03.7  7:41 
   12  11  1956 Colby Steger            M    11 Satellite Beach FL      10:16.2  7:51 
   13   2  2991 Kelly Orbell            F    11 Melbourne Beach FL      10:25.1  7:58 
   14  12  1929 Jay Hulse               M    07 Sebastian FL            10:26.0  7:58 
   15  13  1893 C-Dog Schuck            M    09 Melbourne FL            10:31.0  8:02 
   16  14  1928 Alex Foroglou           M    11 Melbourne FL            10:32.3  8:03 
   17   3  1962 Jessica Rose Leming     F    12 Indian Harbour Beach    10:41.8  8:10 
   18  15  2908 Nathan Thomas           M    09 Satellite Beach FL      10:50.4  8:17 
   19  16  2871 Kayden Moliassa         M    08 Port St John FL         10:53.3  8:19 
   20  17  1924 Aidan Cook              M    09 Palm Bay FL             10:58.5  8:23 
   21  18  1949 Ian Maxik               M    11 Indialantic FL          11:10.2  8:32 
   22  19  1941 Spencer Collins         M    12 Satellite Beach FL      11:16.6  8:37 
   23  20  1911 Solomon Brannan         M    11 Merritt Island FL       11:18.5  8:38 
   24   4  1917 Lauren Seifert          F    12 Satellite Beach FL      11:18.9  8:39 
   25   5  2982 Jolie L'Heureux         F    10 Satellite Beach FL      11:20.1  8:40 
   26  21  1946 Joseph Toppi            M    10 Melbourne FL            11:22.0  8:41 
   27  22  1961 Jonathan Benson         M    11 Satellite Beach FL      11:23.3  8:42 
   28  23  2886 Ta Crisco               M    10 Melbourne FL            11:29.1  8:46 
   29  24  1944 Patrick Colonna         M    12 Vero Beach FL           11:29.4  8:47 
   30  25  1906 Emilio Quiroz           M    10 Merritt Island FL       11:29.7  8:47 
   31  26  1922 Jack McCluskey          M    09 Melbourne FL            11:30.0  8:47 
   32  27  1919 Logan Klaproth          M    10 Melbourne FL            11:33.6  8:50 
   33  28  2880 Alex Butler             M    06 Melbourne FL            11:33.8  8:50 
   34  29  1965 Hayden Knight           M    10 Rockledge FL            11:42.0  8:56 
   35  30  1933 Shawn Swendsen          M    13 Cocoa FL                11:44.5  8:58 
   36   6  1889 Lily McKnight           F    12 Malabar FL              11:46.8  9:00 
   37  31  2923 Noah Ogburn             M    11 Indialantic FL          11:47.0  9:00 
   38  32  2946 Christian MacDonald     M    08 Indialantic FL          11:50.2  9:03 
   39  33  1950 Victor Valentin         M    08 Rockledge FL            12:04.0  9:13 
   40   7  1934 Coralynn Debski         F    11 Cocoa FL                12:09.5  9:17 
   41   8  1940 Morgan Smith            F    11 Cocoa FL                12:10.8  9:18 
   42  34  1969 Anthony Abel            M    10 Satellite Beach FL      12:13.8  9:21 
   43   9  1931 Emily McCauslin         F    11 Merritt Island FL       12:23.4  9:28 
   44  35  1912 Joshua Bernardo         M    07 Palm Bay FL             12:26.6  9:30 
   45  10  2979 Shelby Buras            F    06 Melbourne FL            12:30.1  9:33 
   46  11  2993 Julia Zorovich          F    11 Melbourne Beach FL      12:36.3  9:38 
   47  36  1936 Bradley Spencer         M    09 Cocoa FL                12:39.0  9:40 
   48  37  2992 Matthew Zorovich        M    07 Melbourne Beach FL      12:44.0  9:44 
   49  38  1914 Eddie Pawlak            M    07 Melbourne FL            12:45.1  9:44 
   50  12  2891 Kira Anzalone           F    09 Indialantic FL          12:45.5  9:45 
   51  39  1955 Owen Deao               M    11 Satellite Beach FL      12:46.1  9:45 
   52  13  2981 Basia L'Heureux         F    08 Satellite Beach FL      12:48.9  9:47 
   53  40  2889 Aaron Ludwig            M    12 Melbourne FL            12:49.1  9:48 
   54  14  1943 Olivia Colonna          F    09 Vero Beach FL           12:51.4  9:49 
   55  41  2988 Ethan Wright            M    08 Indialantic FL          12:51.7  9:50 
   56  15  2961 Brooke Boddy            F    10 Indian Harbour Beach    12:55.5  9:52 
   57  42  2980 Jade L'Heureux          M    05 Satellite Beach FL      12:58.0  9:54 
   58  43  1898 Dayton Law              M    09 Satellite Beach FL      13:01.1  9:57 
   59  44  1913 Charlie Collins         M    10 Satellite Beach FL      13:02.1  9:57 
   60  45  2905 Gavin Manion            M    05 Melbourne FL            13:03.6  9:59 
   61  46  1973 Skylar Lalonde-Kutz     M    12 Indian Harbour Beach    13:04.5  9:59 
   62  47  1899 Hunter Law              M    11 Satellite Beach FL      13:05.8 10:00 
   63  16  1903 April Anderson          F    11 Melbourne FL            13:16.5 10:09 
   64  48  2874 Jackson Bjorklund       M    06 Indialantic FL          13:16.8 10:09 
   65  17  2906 Ginger Manion           F    08 Melbourne FL            13:21.9 10:13 
   66  49  2962 Brendan Boddy           M    07 Indian Harbour Beach    13:22.1 10:13 
   67  18  1892 Natalie Rhoads          F    06 Melbourne FL            13:25.5 10:15 
   68  50  2879 Riley McNatt            M    10 Satellite Beach FL      13:30.0 10:19 
   69  51  1918 Tyler Paton             M    11 Melbourne FL            13:32.0 10:20 
   70  19  2942 Marissa Cloud           F    08 Melbourne FL            13:36.6 10:24 
   71  52  2941 Adam Rudloff            M    06 Satellite Beach FL      13:38.3 10:25 
   72  53  1907 Dylan Gornto            M    12 Satellite Beach FL      13:38.9 10:26 
   73  54  2973 Wesley Peabody          M    10 Cocoa FL                13:40.8 10:27 
   74  55  2922 Joshua Ogburn           M    07 Indialantic FL          13:41.1 10:27 
   75  56  1920 Taylor Kopman           M    09 Melbourne FL            13:42.3 10:28 
   76  57  2872 Owen Piper              M    08 Satellite Beach FL      13:44.1 10:30 
   77  20  2929 Lily Brannan            F    09 Merritt Island FL       13:46.5 10:31 
   78  21  2876 Mackenzie Wyatt         F    06 Malabar FL              13:49.8 10:34 
   79  58  1945 Michael Toppi           M    09 Melbourne FL            13:52.2 10:36 
   80  59  1905 Dominik Quiroz          M    09 Merritt Island FL       13:53.1 10:36 
   81  22  1959 Kelly Chase             F    11 Melbourne Beach FL      13:58.3 10:40 
   82  60  1902 Cole Johnston           M    08 West Melbourne FL       14:05.7 10:46 
   83  61  1957 Ben Steger              M    09 Satellite Beach FL      14:05.8 10:46 
   84  62  2910 Kekeli Tokouele         M    07 Palm Bay FL             14:06.0 10:46 
   85  63  2948 Lukas Viselli           M    04 Satellite Beach FL      14:06.9 10:47 
   86  23  1885 Sadie Sims              F    07 Melbourne FL            14:09.7 10:49 
   87  64  2873 Ryder Aldridge          M    08 Satellite Beach FL      14:14.7 10:53 
   88  65  2977 Blinn Atchley           M    08 Melbourne FL            14:15.0 10:53 
   89  66  2890 Landis Ludwig           M    06 Melbourne FL            14:15.7 10:54 
   90  67  2974 Josh Marley             M    12 Cocoa FL                14:19.7 10:57 
   91  24  2920 Annie Dunlop            F    08 Melbourne Beach FL      14:20.4 10:57 
   92  25  2938 Cierra Shekell          F    11 West Melbourne FL       14:24.3 11:00 
   93  68  2918 James Condy             M    09 Melbourne FL            14:26.1 11:02 
   94  69  1954 Eric Weza               M    07 Satellite Beach FL      14:26.2 11:02 
   95  26  2951 Savannah Sevor          F    08 Mims FL                 14:30.9 11:05 
   96  70  1909 Devon Smith             M    12 Ft Pierce FL            14:35.3 11:09 
   97  71  2971 Mark Pretlow            M    12 Cocoa FL                14:40.0 11:12 
   98  72  2987 Christopher Knepp       M    08 Rockledge FL            14:40.5 11:13 
   99  27  1967 Shyann McCrae           F    11 Cocoa FL                14:40.7 11:13 
  100  28  1966 Alicia Austin           F    13 Cocoa FL                14:41.2 11:13 
  101  73  1888 Michael David Catacutan M    06 West Melbourne FL       14:41.8 11:14 
  102  29  2870 Kahlia Hsieh            F    07 Palm Bay FL             14:44.5 11:16 
  103  74  1901 Elijah Maltbie          M    09 Rockledge FL            14:46.3 11:17 
  104  30  2883 Megan Galli             F    09 Satellite Beach FL      14:47.2 11:18 
  105  75  2969 Billy Floyd             M    09 Palm Bay FL             14:48.5 11:19 
  106  76  2978 Brody Atchley           M    04 Melbourne FL            14:48.8 11:19 
  107  31  2875 Hailey Weza             F    05 Satellite Beach FL      14:49.0 11:19 
  108  32  1900 Natalie Pearson-Sikardi F    09 Satellite Beach FL      14:50.4 11:20 
  109  33  2869 Katelynn Redmond        F    07 Malabar FL              14:53.6 11:23 
  110  34  1932 Sierra Crowe            F    09 Cocoa FL                14:55.9 11:24 
  111  77  2878 Jerry Waelti            M    10 Melbourne FL            14:58.1 11:26 
  112  78  1937 Spencer Hensley         M    10 Cocoa FL                15:06.5 11:32 
  113  35  1897 Ashlee Fritz            F    12 Melbourne FL            15:10.3 11:35 
  114  79  2884 Sevrin Taylor           M    05 Indian Harbour Beach    15:15.0 11:39 
  115  36  1930 Rory McKinnon           F    08 Viera FL                15:23.3 11:45 
  116  37  1972 Gwyneth Schumacher      F    08 Indian Harbour Beach    15:23.3 11:45 
  117  38  2888 Gianna Minter           F    08 West Melbourne FL       15:23.6 11:46 
  118  39  2954 Megan Gill              F    05 Melbourne FL            15:23.6 11:46 
  119  80  1887 Alex Pollan             M    06 Melbourne FL            15:23.9 11:46 
  120  81  2944 Andrew Lane             M    11 Indialantic FL          15:26.2 11:47 
  121  40  1958 Paige Chase             F    08 Melbourne Beach FL      15:29.9 11:50 
  122  82  2983 Henry Christiansen      M    05 Satellite Beach FL      15:30.2 11:51 
  123  41  2919 Lily Dunlop             F    04 Melbourne Beach FL      15:30.5 11:51 
  124  42  1891 Jazlyn Dawson           F    07 Port St. John FL        15:35.8 11:55 
  125  43  2997 Kai Adcox               F    05 Melbourne FL            15:39.5 11:58 
  126  44  1923 Niccol Obcemea          F    10 West Melbourne FL       15:40.1 11:58 
  127  83  1915 Gage Barnett            M    09 Rockledge FL            15:44.8 12:02 
  128  84  2967 Caleb Parkerson         M    07 Melbourne FL            15:45.6 12:02 
  129  85  2926 Trent Burgreen          M    06 Indialantic FL          15:48.0 12:04 
  130  45  1886 Sydney Fortier          F    11 Melbourne FL            16:01.6 12:15 
  131  46  1971 Katie Housewright       F    10 Satellite Beach FL      16:03.3 12:16 
  132  47  1970 Erin Ward               F    11 Satellite Beach FL      16:03.6 12:16 
  133  48  1894 Bayle Fritz             F    09 Melbourne FL            16:08.7 12:20 
  134  49  2904 Amanda Placido          F    04 Palm Bay FL             16:19.2 12:28 
  135  50  2928 Joie Kinard             F    07 Orlando FL              16:21.9 12:30 
  136  51  2917 Kayla Lanza             F    05 Melbourne FL            16:22.4 12:30 
  137  86  1884 Makana Sierra           M    10 Cocoa FL                16:25.7 12:33 
  138  87  2955 Ismael Aguilar          M    07 Palm Bay FL             16:33.2 12:39 
  139  52  2976 Alexis Neel             F    06 Palm Bay FL             16:47.3 12:49 
  140  53  1947 Niara Gordon            F    07 Palm Bay FL             16:50.0 12:51 
  141  54  1896 Destiny Cruz            F    08 Melbourne FL            16:58.2 12:58 
  142  88  2931 Austin Wynne            M    06 Satellite Beach FL      16:59.2 12:58 
  143  89  1908 Zachary Engel           M    08 Ft Pierce FL            17:00.6 13:00 
  144  90  2963 Kenny Hulse             M    04 Sebastian FL            17:03.2 13:02 
  145  55  2916 Lillian Nguyen          F    07 West Melbourne FL       17:11.0 13:08 
  146  91  2970 Timmy Floyd             M    06 Palm Bay FL             17:14.3 13:10 
  147  56  2915 Klarissa Schleicher     F    05 Palm Bay FL             17:27.7 13:20 
  148  57  1964 Valentina Harness       F    10 Satellite Beach FL      17:39.2 13:29 
  149  92  2940 Landen Mentillo         M    04 Satellite Beach FL      17:41.2 13:31 
  150  58  2959 Vanessa Bowen           F    07 Palm Bay FL             17:45.5 13:34 
  151  93  2953 Wyatt Lane              M    07 Indialantic FL          17:51.9 13:39 
  152  59  1963 Victoria Harness        F    10 Satellite Beach FL      17:53.8 13:40 
  153  94  2907 Aden LaCroix            M    07 Palm Bay FL             17:59.7 13:45 
  154  95  2989 Joshua Fenn             M    05 Palm Bay FL             18:00.4 13:45 
  155  60  2984 Maeve Chamberlin        F    07 Satellite beach FL      18:01.6 13:46 
  156  61  2921 Allison Gornto          F    09 Satellite Beach FL      18:02.0 13:46 
  157  62  2952 Jodie Wiens             F    05 Indialantic FL          18:09.7 13:52 
  158  63  1968 Delainna Morel          F    06 Palm Bay FL             18:10.8 13:53 
  159  96  2867 Sagan Manley            M    07 Melbourne FL            18:13.7 13:55 
  160  97  2909 Vaughn Stahlman         M    06 Palm Bay FL             18:20.6 14:01 
  161  64  2999 Jada Tyson-Cook         F    06 Palm Bay FL             18:27.2 14:06 
  162  98  1926 Hunter Baaske           M    08 Melbourne FL            18:52.3 14:25 
  163  65  2985 Charlotte Chamberlin    F    05 Satellite beach FL      19:11.1 14:39 
  164  99  2932 Corey Wynne             M    04 Satellite Beach FL      19:35.8 14:58 
  165  66  1960 Kiera Chase             F    10 Melbourne Beach FL      19:40.7 15:02 
  166  67  2947 Haley MacDonald         F    10 Indialantic FL          20:05.0 15:20 
  167  68  2935 Madeline Biggs          F    06 Melbourne FL            20:08.0 15:23 
  168 100  2934 Luke Branan             M    05 Melbourne FL            20:16.1 15:29 
  169  69  2885 Ruby Vanderwyst         F    04 Palm Bay FL             20:24.9 15:36 
  170  70  2930 Cassidy Corey           F    04 Palm Bay FL             20:39.3 15:47 
  171  71  1948 Sydney Friedel          F    12 Satellite Beach FL      20:49.8 15:55 
  172  72  2865 Gretchen Campbell       F    08 Satellite Beach FL      20:49.8 15:55 
  173 101  2913 Alex Hansen             M    06 Rockledge FL            20:52.2 15:56 
  174 102  2945 Joel McCalla-Garcia     M    03 Melbourne FL            20:56.8 16:00 
  175  73  2901 Anuhea McDowell         F    04 Cocoa FL                21:03.8 16:05 
  176  74   521 Eliza Schram            F    03 Melbourne FL            21:21.0 16:18 
  177 103  2936 Brennan Biggs           M    04 Melbourne FL            21:32.0 16:27 
  178  75  1904 Ashley Anderson         F    11 Melbourne FL            21:34.0 16:28 
  179 104  2912 Jake Roberts            M    08 Melbourne FL            21:43.6 16:36 
  180 105  2868 Logan Benton            M    05 Melbourne FL            21:46.0 16:37 
  181  76  2950 Amy Billsberry          F    05 Indialantic FL          22:22.7 17:05 
  182 106  2996 Andrew D'Agostino       M    06 Satellite Beach FL      22:23.2 17:06 
  183  77  1895 Abbigail Hansen         F    09 Rockledge FL            22:49.8 17:26 
  184 107  2960 Zachary Grandey         M    05 Rockledge FL            23:09.5 17:41 
  185  78  2866 Augusta Campbell        F    03 Satellite Beach FL      23:27.8 17:55 
  186  79  2881 Bachel Ferguson         F    08 Indian Harbour Beach    23:38.0 18:03 
  187 108  2927 Miles Gleason           M    03 Melbourne FL            23:53.2 18:14 
  188  80  2994 Katie Latham            F    09 Melbourne FL            24:07.2 18:25 
  189  81  2995 Katie Higgins           F    09 Satellite Beach FL      24:07.6 18:25 
  190  82  2924 Emily LeGros            F    03 Indialantic FL          24:10.5 18:28 
  191 109  2943 Chase Massey            M    04 Palm Bay FL             24:16.2 18:32 
  192 110  2958 Chayce Baaske           M    04 Melbourne FL            25:14.2 19:16 
  193  83  2911 Emma Adkins             F    04 Rockledge FL            25:29.0 19:28 
  194  84  2937 Hailey Nolan            F    03 Palm Bay FL             25:30.8 19:29 
  195 111  2986 Michael Vega            M    07 Rockledge FL            25:57.2 19:49 
  196  85  3000 Iyana Cook              F    07 Palm Bay FL             26:36.5 20:19 
  197  86  2998 Anya Adcox              F    03 Melbourne FL            26:42.7 20:24 
  198 112  2939 Ethan Ramnarace         M    04 Melbourne FL            27:39.3 21:07 
  199 113  2957 Bradyn Rutherford       M    03 West Melbourne FL       28:07.4 21:29 
  200  87  2956 Sonia Aguilar           F    03 Palm Bay FL             30:21.9 23:11 
  201 114  2887 Joseph Head             M    07 Melbourne Beach FL      31:31.5 24:04 
*
*
RUNNING ZONE FOUNDATION KIDS MARATHON
April 13, 2013
Ryckman, Park, Melbourne Beach, FL
Race Director: Denise Piercy
Race Management: Running Zone
www.runningzone.com 
Questions: info@runningzone.com

OVERALL RESULTS
Place Sex No.   Name                    Sex Age City, State           Time      Pace  
===== === ===== ======================= === === ===================== ========= ===== 
    1   1  1952 Austin Hayes            M    12 Satellite Beach FL      19:08.7  7:19 
    2   1  1948 Sydney Friedel          F    12 Satellite Beach FL      20:02.4  7:39 
    3   2  1951 Joseph Tierney          M    12 West Melbourne FL       20:35.5  7:52 
    4   3  1925 Casey Arroyo            M    11 Viera FL                20:39.6  7:54 
    5   4   510 Caleb Burnett           M    10 Patrick AFB FL          20:59.5  8:01 
    6   5   524 Dylan Maxik             M    08 Indialantic FL          21:29.7  8:13 
    7   6   534 Christian Greene        M    11 Melbourne Beach FL      21:51.8  8:21 
    8   2  1890 Sydney Copeland         F    11 Melbourne FL            22:04.6  8:26 
    9   7   507 Finley Dunlop           M    09 Melbourne Beach FL      22:09.3  8:28 
   10   8  1953 Maxwell Walker          M    08 Viera FL                22:14.2  8:30 
   11   9  1950 Victor Valentin         M    08 Rockledge FL            22:19.3  8:32 
   12  10  1938 Jordan Rocco            M    11 Cocoa FL                22:25.1  8:34 
   13  11  1929 Jay Huse                M    07 Sebastian FL            22:29.0  8:35 
   14  12  1942 Brandon Gregg           M    12 Palm Bay FL             22:36.3  8:38 
   15  13  1945 Michael Toppi           M    09 Melbourne FL            22:36.9  8:38 
   16  14  1935 Keani Snavely           M    11 Cocoa FL                23:27.3  8:58 
   17  15   533 Nicholas Greene         M    11 Melbourne Beach FL      23:43.0  9:04 
   18  16   520 James Crotwell          M    10 Merritt Island FL       23:44.2  9:04 
   19  17  1927 Michael Shenbaum        M    11 Melbourne FL            23:52.9  9:07 
   20  18  1906 Emilio Quiroz           M    10 Merritt Island FL       24:07.9  9:13 
   21  19  1911 Solomon Brannan         M    11 Merritt Island FL       24:28.5  9:21 
   22  20   504 Dillon Roberts          M    11 Melbourne FL            24:30.1  9:22 
   23  21   514 David Simpkins          M    08 Melbourne FL            24:39.5  9:25 
   24  22  1956 Colby Steger            M    11 Satellite Beach FL      24:49.7  9:29 
   25  23   531 Ryan Caimano            M    09 Marietta GA             24:50.6  9:29 
   26  24  1949 Ian Maxik               M    11 Indialantic FL          24:57.5  9:32 
   27   3  1962 Jessica Rose Leming     F    12 Indian Harbour Beach    25:14.9  9:39 
   28   4   519 Savannah Baaske         F    12 Melbourne FL            25:15.6  9:39 
   29  25  1921 Jaden Webb              M    11 Indialantic FL          25:51.6  9:53 
   30  26   515 Caleb Webb              M    07 Indialantic FL          25:51.7  9:53 
   31   5   525 Ashlynn Redmond         F    09 Malabar FL              26:05.6  9:58 
   32  27  1946 Joseph Toppi            M    10 Melbourne FL            26:42.5 10:12 
   33  28  1907 Dylan Gornto            M    12 Satellite Beach FL      27:03.0 10:20 
   34  29  1913 Charlie Collins         M    10 Satellite Beach FL      27:16.3 10:25 
   35  30  1939 Wayne Harvey            M    12 Cocoa FL                27:21.5 10:27 
   36  31   501 Kaulana Sierra          M    12 Cocoa FL                27:23.6 10:28 
   37   6  1917 Lauren Seifert          F    12 Satellite Beach FL      27:28.7 10:30 
   38  32  1922 Jack McCluskey          M    09 Melbourne FL            28:01.1 10:42 
   39  33  1969 Anthony Abel            M    10 Satellite Beach FL      28:18.8 10:49 
   40   7   522 Jamie Dudley            F    12 Rockledge FL            28:26.6 10:52 
   41   8   523 Nicole Rawles           F    11 Melbourne FL            28:27.1 10:52 
   42  34  1914 Eddie Pawlak            M    07 Melbourne FL            28:33.1 10:54 
   43   9  1934 Coralynn Debski         F    11 Cocoa FL                28:35.0 10:55 
   44  35   517 Matthew Brandt          M    08 Viera FL                28:51.3 11:01 
   45  10  1940 Morgan Smith            F    11 Cocoa FL                29:13.8 11:10 
   46  36  1919 Logan Klaproth          M    10 Melbourne FL            29:17.0 11:11 
   47  11   506 Trinity Kelley          F    11 Palm Bay FL             29:50.0 11:24 
   48  37  1936 Bradley Spencer         M    09 Cocoa FL                29:59.3 11:27 
   49  12   508 Holly Dunlop            F    08 Melbourne Beach FL      30:02.4 11:28 
   50  38  1961 Jonathan Benson         M    11 Satellite Beach FL      30:06.9 11:30 
   51  13   529 Kayleen Peterson        F    10 Indialantic FL          30:15.9 11:34 
   52  14  1931 Emily McCauslin         F    11 Merritt Island FL       30:17.0 11:34 
   53  39   511 Christopher Chardt      M    10 West Melbourne FL       30:20.2 11:35 
   54  40  1905 Dominik Quiroz          M    09 Merritt Island FL       30:44.0 11:44 
   55  41  1954 Eric Weza               M    07 Satellite Beach FL      31:04.9 11:52 
   56  15  1943 Olivia Colonna          F    09 Vero Beach FL           31:26.1 12:00 
   57  42  1920 Taylor Kopman           M    09 Melbourne FL            31:45.7 12:08 
   58  43  1933 Shawn Swendsen          M    13 Cocoa FL                32:00.4 12:13 
   59  44  1912 Joshua Bernardo         M    07 Palm Bay FL             32:05.1 12:15 
   60  16  1889 Lily McKnight           F    12 Malabar FL              32:10.9 12:17 
   61  45   513 Joshua Wilson           M    06 West Melbourne FL       32:35.9 12:27 
   62  17  1923 Niccol Obcemea          F    10 West Melbourne FL       32:41.2 12:29 
   63  18  1892 Natalie Rhoads          F    06 Melbourne FL            32:56.1 12:35 
   64  19   537 Shianne Novarre         F    08 Melbourne FL            32:59.1 12:36 
   65  46  1924 Aidan Cook              M    09 Palm Bay FL             33:03.4 12:38 
   66  20  1900 Natalie Pearson-Sikardi F    09 Satellite Beach FL      33:10.8 12:40 
   67  21  1966 Alicia Austin           F    13 Cocoa FL                33:13.2 12:41 
   68  22   532 Kyla Caimano            F    07 Marietta GA             33:15.8 12:42 
   69  23  1959 Kelly Chase             F    11 Melbourne Beach FL      33:19.5 12:44 
   70  47  1965 Hayden Knight           M    10 Rockledge FL            33:40.2 12:52 
   71  48  1908 Zachary Engel           M    08 Ft Pierce FL            33:51.2 12:56 
   72  49  1909 Devon Smith             M    12 Ft Pierce FL            33:52.0 12:56 
   73  50  1955 Owen Deao               M    11 Satellite Beach FL      34:36.8 13:13 
   74  51  1941 Spencer Collins         M    12 Satellite Beach FL      34:36.8 13:13 
   75  52  1957 Ben Steger              M    09 Satellite Beach FL      34:41.1 13:15 
   76  24   535 Barbara Outland         F    07 Palm Bay FL             34:43.5 13:16 
   77  53  1884 Makana Sierra           M    10 Cocoa FL                34:46.7 13:17 
   78  54  1902 Cole Johnston           M    08 West Melbourne FL       34:57.4 13:21 
   79  55  1898 Dayton Law              M    09 Satellite Beach FL      34:57.4 13:21 
   80  56  1899 Hunter Law              M    11 Satellite Beach FL      35:01.6 13:23 
   81  57  1973 Skylar LaLonde-Kutz     M    12 Indian Harbour Beach    35:18.0 13:29 
   82  58   528 Aiden Cameron           M    06 Indialantic FL          35:44.7 13:39 
   83  25  1972 Gwyneth Schumacher      F    08 Indian Harbour Beach    35:46.2 13:40 
   84  26  1932 Sierra Crowe            F    09 Cocoa FL                36:06.7 13:47 
   85  27  1947 Niara Gordon            F    07 Palm Bay FL             36:31.0 13:57 
   86  59  1888 Michael David Catacutan M    06 West Melbourne FL       36:36.4 13:59 
   87  28   505 Shelleen Tassinari      F    10 Palm Bay FL             36:38.0 13:59 
   88  60  1926 Hunter Baaske           M    08 Melbourne FL            36:45.7 14:02 
   89  29  1897 Ashlee Fritz            F    12 Melbourne FL            36:55.1 14:06 
   90  30   530 Julia Wofenbarger       F    10 Indialantic FL          36:59.4 14:08 
   91  31  1930 Rory McKinnon           F    08 Viera FL                37:04.3 14:09 
   92  32  1891 Jazlyn Dawson           F    07 Port St. John FL        37:06.7 14:10 
   93  33   503 Kylia Ford              F    11 Melbourne FL            37:15.5 14:14 
   94  34  1886 Sydney Fortier          F    11 Melbourne FL            37:24.4 14:17 
   95  35  1894 Bayle Fritz             F    09 Melbourne FL            37:32.2 14:20 
   96  36   509 Tessa Gilbert           F    10 Palm Bay FL             37:33.1 14:20 
   97  37   502 Kaleigh Cummings        F    10 Palm Bay FL             38:24.3 14:40 
   98  61  1928 Alex Foroglou           M    11 Melbourne FL            38:32.9 14:43 
   99  38   536 Jade Vanderwyst         F    07 Palm Bay FL             39:02.4 14:55 
  100  62  1944 Patrick Colonna         M    12 Vero Beach FL           39:21.0 15:02 
  101  39   518 Amelia Tynan            F    07 Melbourne FL            39:25.7 15:03 
  102  40  1896 Destiny Cruz            F    08 Melbourne FL            39:55.8 15:15 
  103  63  1915 Gage Barnett            M    09 Rockledge FL            39:59.7 15:16 
  104  64  1937 Spencer Hensley         M    10 Cocoa FL                41:00.2 15:39 
  105  65  1901 Elijah Maltbie          M    09 Rockledge FL            41:11.9 15:44 
  106  66  1887 Alex Pollan             M    06 Melbourne FL            41:17.6 15:46 
  107  41  1968 Delainna Morel          F    06 Palm Bay FL             41:25.9 15:49 
  108  42  1960 Kiera Chase             F    10 Melbourne Beach FL      41:50.9 15:59 
  109  43  1970 Erin Ward               F    11 Satellite Beach FL      42:09.5 16:06 
  110  44   512 Kaitlyn Jackson         F    07 Satellite Beach FL      42:11.2 16:07 
  111  45  1971 Katie Housewright       F    10 Satellite Beach FL      42:11.4 16:07 
  112  46  1895 Abbigail Hansen         F    09 Rockledge FL            42:28.6 16:13 
  113  47   539 Ashlyn Grayston         F    08 Palm Bay FL             42:50.5 16:22 
  114  48  1904 Ashley Anderson         F    11 Melbourne FL            44:16.0 16:54 
  115  49  1903 April Anderson          F    11 Melbourne FL            44:16.5 16:54 
  116  67   538 Braden Grayston         M    10 Palm Bay FL             45:55.3 17:32 
  117  68   526 Angel Lopez De Victoria M    07 Melbourne FL            46:03.6 17:35 
  118  50  1963 Victoria Harness        F    10 Satellite Beach FL      48:54.7 18:41 
  119  69   527 Julian Lopez De Victori M    05 Melbourne FL            50:50.7 19:25 
  120  51  1964 Valentina Harness       F    10 Satellite Beach FL      51:24.5 19:38 
  121  52  1958 Paige Chase             F    08 Melbourne Beach FL      51:48.0 19:47 
Copyright 2015 Running Zone


Valid XHTML 1.0 Transitional
Web site hosting by All Brevard Web Sites