• Home
  • Retail Store
  • Take A Tour
  • Directions
  • About Us
  • Contact Us
  • Links
Back To Results
Tiger Dash 1 Mile Results
TIGER DASK 1 MILER
January 26, 2013
Holy Trinity Episcopal Academy Upper School
Race Director: Doug Butler
Race Management: Running Zone
www.runningzone.com 
Questions: info@runningzone.com

OVERALL RESULTS
Place Sex No.   Name                    Sex Age City, State           Time      
===== === ===== ======================= === === ===================== ========= 
    1   1  1964 Melissa Taylor          F    35 Indian Harbour Beach     5:41.7 
    2   1  1950 Bryan Baker             M    11 Melbourne FL             6:09.2 
    3   2  1913 Alexa Baker             F    09 Melbourne FL             6:26.7 
    4   3  1921 Avery Lush              F    08 Melbourne FL             6:29.0 
    5   2  1897 Laith Rukab             M    10 Indialantic FL           6:49.9 
    6   4  1937 Adrian Jensen           F    56 Melbourne FL             7:07.4 
    7   3  1938 Brett Shelby            M    08 Viera FL                 7:08.3 
    8   4  1934 Luc Chaffiot            M    10 Rockledge FL             7:10.2 
    9   5  1912 Aaron Benhase           M    09 Grant FL                 7:11.0 
   10   6  1886 Colton Hurlbut          M    07 Satellite Beach FL       7:12.2 
   11   7  1935 Sammy Chaffiot          M    07 Rockledge FL             7:16.1 
   12   8  1917 Bryce Rothery           M    13 West Melbourne FL        7:20.0 
   13   9  1904 Keegan Harrison         M    06 Melbourne FL             7:20.4 
   14  10  1902 Sean Harrison           M    36 Melbourne FL             7:22.1 
   15  11  1919 Luca Valdivia           M    11 Rockledge FL             7:23.2 
   16  12  1887 Tristen Hurlbut         M    06 Satellite Beach FL       7:24.9 
   17  13  1942 Seth Nolan Tracy        M    10 West Melbourne FL        7:25.4 
   18   5  1896 Lana Rukab              F    11 Indialantic FL           7:25.4 
   19   6  1894 Olivia McHenry          F    11 Indialantic FL           7:26.8 
   20   7  1895 Abby McHenry            F    14 Indialantic FL           7:27.5 
   21   8  1909 Kelly Orbell            F    10 Melbourne Beach FL       7:29.4 
   22   9  1901 Samantha Reed           F    11 Malabar FL               7:44.6 
   23  14  1885 Spencer Blackwood       M    10 Rockledge FL             7:49.1 
   24  15  1956 Angelo Lento            M    09 Cocoa Beach FL           7:52.9 
   25  16  1943 Matthew Williams        M    11 Melbourne FL             7:59.2 
   26  10  1916 Taylor Rothery          F    10 West Melbourne FL        8:05.7 
   27  17  1936 Skyler Jensen           M    06 Melbourne FL             8:08.3 
   28  18  1924 Roy Thomas Swiger       M    09 Indialantic FL           8:13.2 
   29  19  1932 Jackson Sottile         M    10 Indialantic FL           8:14.2 
   30  20  1933 Levi Hotusing           M    10 Melbourne FL             8:16.9 
   31  21  1908 Alex Butler             M    06 Melbourne FL             8:24.5 
   32  11  1890 Linda McKee             F    52 Melbourne FL             8:26.5 
   33  22  1915 Roy Swiger              M    45 Indialantic FL           8:27.1 
   34  23  1951 Cal Rethwisch           M    10 Melbourne FL             8:28.1 
   35  12  1914 Alexandra Swiger        F    11 Indialantic FL           8:29.9 
   36  13  1939 Lauren Mohler           F    09 Indialantic FL           8:31.9 
   37  14  1893 Julia Zorovich          F    10 Melbourne Beach FL       8:32.4 
   38  15  1929 Brooke Boddy            F    10 Indian Harbour Beach     8:33.2 
   39  24  1928 Brendan Boddy           M    07 Indian Harbour Beach     8:35.0 
   40  16  1940 Avery Kenney            F    09 Melbourne FL             8:42.7 
   41  25  1906 Wesley Restrepo         M    07 Melbourne FL             8:42.9 
   42  26  1945 Gordon Whitlow          M    06 Indialantic FL           8:43.1 
   43  17  1920 Braelyn-Shea Wahy       F    07 Melbourne FL             8:44.7 
   44  27  1888 Zachary Ingram          M    10 Melbourne FL             8:46.5 
   45  18  1958 Abegail Eason           F    06 Indian Harbour Beach     8:49.2 
   46  19  1957 Madelyn Eason           F    08 Indian Harbour Beach     8:52.1 
   47  28  1955 Ethan Potter            M    11 Indialantic FL           8:53.3 
   48  29  1946 Connor Whitlow          M    09 Indialantic FL           8:53.6 
   49  30  1931 Michael Sottile         M    07 Indialantic FL           8:58.1 
   50  31  1889 Michael Tomadakis       M    11 Satellite Beach FL       8:58.4 
   51  20  1953 Morgan McCarthy         F    08 Melbourne FL             9:03.7 
   52  21  1905 Kendall Harrison        F    08 Melbourne FL             9:03.8 
   53  22  1903 Gail Harrison           F    36 Melbourne FL             9:10.7 
   54  23  1910 Ava Middlebrooks        F    09 Melbourne FL             9:13.4 
   55  32  1918 Giancarlo Valdivia      M    07 Rockledge FL             9:19.1 
   56  24  1961 Emerson Euziere         F    07 Melbourne FL             9:22.3 
   57  33  1960 Michael Euziere         M    33 Melbourne FL             9:22.6 
   58  25  1944 Sarah Williams          F    09 Melbourne FL             9:34.9 
   59  34  1898 Mark Vansant            M    48 Melbourne FL             9:37.0 
   60  26  1900 Chloe Nowak Vansant     F    08 Melbourne FL             9:37.1 
   61  35  1922 Jackson Riley           M    10 Melbourne FL             9:52.3 
   62  36  1926 Kenny Boyle             M    50 Satellite Beach FL       9:56.1 
   63  27  1925 Delaney Boyle           F    11 Satellite Beach FL       9:56.3 
   64  28  1907 Shweta Patel            F    07 Satellite Beach FL      10:28.2 
   65  29  1954 Shannon McCarthy        F    32 Melbourne FL            10:29.3 
   66  30  1959 Delaney Schmoll         F    04 Melbourne FL            11:25.4 
   67  37  1941 Luke Kenney             M    06 Melbourne FL            11:28.4 
Copyright 2015 Running Zone


Valid XHTML 1.0 Transitional
Web site hosting by All Brevard Web Sites