• Home
  • Retail Store
  • Take A Tour
  • Directions
  • About Us
  • Contact Us
  • Links
Back To Results
Running Zone Summer Track Series - Session 2
Long Jump Name              DistanceDistanceDistanceDistance
         Tyrone Giscombe   SC      17'11"  SC
         Kaylee Kraver     SC      6'6"    SC
         Dylan Maxix       SC      7'11"   SC

Shot Put Name              DistanceDistanceDistanceDistance
         Kaylee Kraver     5'8"    7'8"
         Josh Kraver       12'3"   12'6"   11'8"
         Ian Maxix         8'
         Dylan Maxix       5'2 1/2"
         Robert Varnes     10'2 1/2"
         Madison Hannah    10'1"   8'2"    9'1"    9'3"
         John Hannah       38'2 1/239'4"   37'     37'9"
         Kayla Hannah      10'4 1/27'      8'11"
         Noah Ogburn       11'1"   11'     12'5"
         Tony Kolarik      7'3"    9'1"    8'3"    8'9"
         Haley Kolarik     6'1"    5'2 1/2"5'8"

High JumpName              Height  Height  Height  Height
                           2'8"    2'10"   3'0"    4'0"    4'2"    4'4"    4'6"    5'0"    5'2"    5'4"
         Josh Kraver       XXX     XXX     XXX
         Noah Ogburn              0       0XXX
         Kaylee Kraver     XX0     XXX
         Ian Maxix         XX0            0XXX
         Ryan Maxix        XXX
         Robert Varnes            0
         Madison Hannah           0XXX
         Kayla Hannah      XXX
         Tyrone Giscombe                                                                  0X0      XXX
         Keith Kowalske                                   0       0X0             0

200 m    Name              Time
         Tony Kolarik         39.47
         Kayla Hannah         41.0
         Ian Maxix            49.94
         Dylon Maxix          50.03
         Noah Ogburn           47.2
         Colin Schuck         41.56
         Alex Butler           52.2
         Haley Kolarik         48.8

         Kaylee Kraver        46.62
         Madison Hannah        41.1
         Emilio Quiroz         39.0
         Morgan Amick          29.9
         Dominik Quiroz        46.1
         Tristan Raco         41.58

         Keith Kowalske       30.78
         Michael Blomins       31.3
         Matt Mahoney          31.0
         Tyrone Giscombe      24.87
         Jeff Jordan       DNF
         Joshua Williams      26.88
         Ryan Osario           24.0
         Kim Hunger           28.53

         John Hannah          31.47
         Ashley Williams       30.7
         Kaley Verpack        31.19
         Lori Rattay           44.3
         Angela Coram          37.3
         Jennifer Ogburn       33.9

400 m    Name              Time
         Tristan Raco       02:04.0
         Emilio Quiroz      01:34.4
         Dylan Maxix        01:51.9
         Josh Kraver        01:43.8
         Alex Butler        02:01.0
         Dominik Quiroz     01:55.0

         Chi Cam            01:01.0
         Matt Mahoney       01:10.0
         Noah Ogburn        01:57.3
         Morgan Amick       01:10.8
         Jennifer Ogburn    01:19.2
         Tony Kolarik       01:41.5
         Haley Kolarik      01:59.9

         Robert Varnes      01:41.0
         Kaley Verpack      01:22.0
         Renne Wood         01:31.9
         Kaley Kraver       01:47.9
         Lori Rattay        01:43.5

         Tina Kraver        01:11.0
         Ashley Williams    01:13.6
         Lisa Petrillo      01:12.2
         Keith Kowalske     01:12.3
         Kim Hunger
         Chris Hansen       01:25.9
         Joshua Williams    01:02.3

1600 m   Name              Time
         Jessica Wiedenbaue 05:49.9
         Joe Hultgren       05:30.8
         Matt Mahoney       05:48.9
         Mac Ich            05:25.2
         Jennifer Ogburn    06:42.2
         Gene Grieshaber    07:24.7
         Michael Slomins    05:51.1
         Joshua Williams    05:28.0
         Kim Hunger         05:45.3
         Erik Blosser       04:37.1
         Jeff Jordan        05:38.7
         Doug Nichols       05:50.7

         Renee Wood         07:49.5
         Robert Varnes      07:55.4
         Bill Pinch         06:47.2
         Angela Coram       07:03.5
         Kris Hanson        07:29.8
         Lori Rattay        08:13.4
         Josh Kraver        07:56.8

5000 m   Name              Time
         Jennifer Ogburn    23:46.1
         Pam Meier          22:50.6
         Matt Mahoney      20.49.7
         Joshua Williams   20.13.4

4X400    Team              Time
         Lisa's Team        04:57.0
         Average Joes       04:42.4
         Alex's Team        08:17.0
         Kiddie Korp        07:47.0
Copyright 2015 Running Zone


Valid XHTML 1.0 Transitional
Web site hosting by All Brevard Web Sites