• Home
  • Retail Store
  • Take A Tour
  • Directions
  • About Us
  • Contact Us
  • Links
Back To Results
Bayfront 5"K9" Results
BAYFRONT 5"K9" RUN/WALK 
December 12, 2010 8:00 a.m. Start
Palm Bay Animal Clinic, Palm Bay, FL
Race Director: Jen & Paul Sikoski
Race Management: Running Zone Race Mgmt
www.runningzone.com 
Questions: info@runningzone.com

OVERALL RESULTS
Place Sex No.   Name                    Sex Age City, State           Time      Net       Pace  
===== === ===== ======================= === === ===================== ========= ========= ===== 
    1   1  2175 Alec Reesh              M    16 Palm Bay FL             18:01.7   18:01.7  5:49 
    2   2  2119 Andrew Dutra            M    26 Melbourne FL            18:36.4   18:36.4  6:00 
    3   3  2209 Art Anderson            M    51 Melbourne FL            18:38.9   18:38.4  6:00 
    4   4  2222 Ramon Cordero           M    33 Palm Bay FL             19:31.5   19:31.3  6:17 
    5   5  2218 Matt Mahoney            M    55 Melbourne FL            19:41.4   19:41.4  6:21 
    6   6  2216 Chris Reesh             M    41 Palm Bay FL             20:21.3   20:21.3  6:34 
    7   7  2213 Greg Duncan             M    28 Indian Harbour Beach    20:34.8   20:29.2  6:36 
    8   1  2172 Robin Hernandez         F    45 Palm Bay FL             20:40.0   20:39.8  6:40 
    9   2  2092 Lisa Petrillo           F    37 Indialantic FL          20:48.0   20:47.3  6:42 
   10   8  2125 Kyle Chisholm           M    42 Palm Bay FL             20:56.0   20:52.3  6:44 
   11      2224 Robert Reis                  16 Palm Bay FL             21:25.5   21:25.0  6:54 
   12   3  2120 Amy Clamons             F    27 Melbourne FL            22:12.3   22:04.3  7:07 
   13   9  2221 Mike Bauer              M    45 Cocoa Beach FL          22:31.0   22:28.5  7:15 
   14  10  2171 Dave Hernandez          M    46 Palm Bay FL             23:06.0   23:01.0  7:25 
   15  11  2219 Mike Acosta             M    33 Cocoa FL                23:35.2   23:34.0  7:36 
   16   4  2173 Cynthia Broome          F    47 Melbourne FL            23:37.7   23:37.1  7:37 
   17  12  2160 David Lerer             M    40 Indialantic FL          24:50.5   24:48.9  8:00 
   18  13  2192 Shannon Johnson         M    40 Palm Bay FL             25:25.5   25:23.4  8:11 
   19   5  2097 Joan Meadows            F    51 Malabar FL              25:32.6   25:32.1  8:14 
   20   6  2139 Jody Hall               F    52 Palm Bay FL             26:14.7   26:13.8  8:27 
   21  14  2154 Frank Webbe             M    63 Palm Bay FL             26:45.6   26:36.0  8:34 
   22  15  2220 Matthew McDougal        M    21 Rockledge FL            26:52.0   26:44.3  8:37 
   23  16  2176 Joel Penn               M    40 Satellite Beach FL      27:04.9   26:47.5  8:38 
   24  17  2217 Jim Schaeffer           M    40 Melbourne FL            26:57.8   26:50.7  8:39 
   25  18  2170 Greg McKay              M    63 Cape Canaveral FL       27:07.8   26:59.3  8:42 
   26   7  2096 Jessica Smith           F    30 Palm Bay FL             27:05.1   27:03.9  8:43 
   27   8  2161 Tracey Kandell          F    39 Indialantic FL          27:24.6   27:22.7  8:49 
   28   9  2202 Anne O'Connor Smith     F    45 Malabar FL              27:52.6   27:45.4  8:57 
   29  19  2121 Mike Fuller             M    27 Melbourne FL            28:06.1   27:57.3  9:00 
   30  10  2230 Becky Haig              F    41 Melbourne Beach FL      28:14.5   27:58.0  9:01 
   31  11  2087 Alea Burke              F    33 Melbourne FL            28:19.0   28:15.1  9:06 
   32  12  2094 Vita Vinokurova         F    40 Melbourne FL            29:13.6   29:12.5  9:25 
   33  20  2204 Brian Peterson          M    36 Patrick AFB FL          29:43.0   29:30.2  9:30 
   34  13  2108 Diane Farrell           F    59 Barefoot Bay FL         29:50.0   29:38.3  9:33 
   35  14  2146 Cindy Duncan            F    49 Indian Harbour Beach    29:46.0   29:38.8  9:33 
   36  15  2179 Misty Burch             F    30 IHB FL                  30:26.6   30:07.5  9:42 
   37  16  2180 Rachel Robbins          F    27 W. Melbourne FL         30:32.0   30:28.9  9:49 
   38  17  2190 Mallorie Bruce          F    22 Palm Coast FL           30:32.0   30:29.1  9:49 
   39  21  2212 William Lusk            M    25 Palm Bay FL             30:42.6   30:34.7  9:51 
   40  18  2117 Aimee Molineaux         F    27 Rockledge FL            31:02.1   30:52.4  9:57 
   41  22  2118 Todd Weldon             M    27 Rockledge FL            31:02.3   30:52.9  9:57 
   42  23  2099 Patrick Fox             M    62 Titusville FL           31:32.1   31:20.1 10:06 
   43  19  2093 Diana Seamans           F    49 Melbourne FL            31:28.1   31:27.0 10:08 
   44  24  2095 Raymond Cox             M    46 Rockledge FL            31:28.2   31:27.5 10:08 
   45  20  2134 Verena Faure            F    44 Melbourne FL            31:43.2   31:29.8 10:09 
   46  25  2185 Jason Baltuch           M    56 Melbourne FL            31:45.3   31:30.0 10:09 
   47  26  2165 Rainer Warner           M    44 Palm Bay FL             32:00.0   31:38.2 10:11 
   48  21  2210 Meg Lieth               F    26 Melbourne FL            31:53.5   31:49.2 10:15 
   49  22  2104 Tena Hochard            F    49 Palm Bay FL             32:01.7   31:54.7 10:17 
   50  23  2100 Mari Hiltz              F    54 Melbourne FL            32:43.7   32:38.0 10:31 
   51  24  2084 Sarah Clamons           F    29 Palm Bay FL             32:50.2   32:39.5 10:31 
   52  25  2181 Liliana Ponader         F    49 Indialantic FL          33:36.8   33:30.7 10:48 
   53  26  2223 Tamara Reis             F    46 Palm Bay FL             34:33.4   34:32.9 11:08 
   54  27  2089 Logan Klaproth          M    07 Melbourne FL            35:19.4   34:41.8 11:11 
   55  27  2157 Petra Gerhard           F    68 Palm Bay FL             34:52.3   34:50.9 11:13 
   56  28  2088 Kenneth Strickland      M    66 Vero Beach FL           35:55.2   35:13.5 11:21 
   57  28  2229 Deborah Hernandez       F    51 Melbourne Beach FL      35:52.2   35:24.0 11:24 
   58  29  2228 Gabriel Hernandez       M    51 Melbourne Beach FL      35:52.4   35:24.3 11:24 
   59  29  2189 Susan Stitzel           F    47 Melbourne FL            35:59.3   35:52.5 11:33 
   60  30  2188 ingrid Culver           F    27 Indialantic FL          35:59.3   35:53.2 11:34 
   61  30  2201 Mike Smith              M    52 Malabar FL              37:15.2   35:53.8 11:34 
   62  31  2203 Ruth Peterson           F    32 Patrick AFB FL          36:36.8   36:20.6 11:42 
   63  32  2200 Anne Davidson           F    48 Palm Bay FL             36:30.2   36:23.6 11:43 
   64  33  2174 Kristy Reesh            F    37 Palm Bay FL             36:47.6   36:26.5 11:44 
   65  34  2106 Laura Brown             F    44 Palm Bay FL             37:22.5   37:19.1 12:01 
   66  35  2231 Briana Haut             F    24 Melbourne FL            37:47.3   37:40.5 12:08 
   67  36  2227 Nikki Stypa             F    29 Malabar FL              37:47.7   37:41.1 12:08 
   68  37  2122 Marnie Fasanella        F    39 Palm Bay FL             38:23.8   38:19.4 12:21 
   69  38  2148 Judy Roe                F    44 Moss Point MS           38:46.8   38:44.9 12:29 
   70  39  2208 Tracy Wills             F    48 Indialantic FL          40:26.2   40:08.7 12:56 
   71  40  2091 Mindy Klaproth          F    30 Melbourne FL            41:58.1   41:17.3 13:18 
   72  41  2163 Crystal Phillips-Mustai F    41 Palm Bay FL             42:52.6   42:39.9 13:44 
   73  42  2103 Susan Vaughn            F    55 Melbourne Beach FL      43:34.7   42:59.4 13:51 
   74  43  2150 Heather Muir            F    34 Palm Bay FL             44:07.8   43:13.6 13:55 
   75  31  2193 Bob Wanagill            M    54 Palm Bay FL             44:31.0   44:16.4 14:15 
   76  44  2194 Barbara Wanagill        F    48 Palm Bay FL             44:30.7   44:16.7 14:16 
   77  32  2195 Chris Malloy            M    25 Melbourne FL            44:51.4   44:23.2 14:18 
   78  45  2211 Kim Doyle               F    54 St Cloud FL             44:38.7   44:37.3 14:22 
   79  46  2196 Maria Rheaume           F    25 Melbourne FL            45:20.1   44:53.9 14:28 
   80  33  2115 David Berger            M    35 Melbourne FL            45:23.7   45:23.7 14:37 
   81  34  2166 Rich Czarnowski         M    66 Palm Bay FL             45:45.5   45:43.6 14:44 
   82  35  2102 Victor Zook             M    39 Palm Bay FL             45:48.7   45:45.1 14:44 
   83  47  2164 Joanne Vose             F    50 Palm Bay FL             47:55.4   46:41.5 15:02 
   84  36  2156 Herman Gerhard          M    76 Palm Bay FL             49:09.8   48:58.7 15:46 
   85  48  2169 Shirley Picagli         F    58 Sebastian FL            49:58.5   49:29.6 15:56 
   86  37  2226 Paul Peck               M    46 Indialantic FL          51:15.2   49:46.0 16:02 
   87  49  2225 Haleigh Peck            F    16 Indialantic FL          51:14.8   49:46.2 16:02 
   88  50  2138 Ella Burdick            F    54 Palm Bay FL             49:48.3   49:46.2 16:02 
   89  51  2101 Sandra Kangas           F    68 Ormond Beach FL         50:48.8   50:45.3 16:21 
   90  52  2186 Dawn Harrison           F    55 Viera FL                51:07.2   51:07.2 16:28 
   91  38  2187 CC Harrison             M    56 Viera FL                51:32.6   51:23.0 16:33 
   92  53  2155 Ellen Webbe             F    62 Palm Bay FL             52:21.7   52:02.6 16:46 
   93  54  2162 Amy Okrasinski          F    35 Titusville FL           53:09.2   52:50.0 17:01 
   94  55  2144 Cheryl Cleveland        F    58 Titusville FL           53:08.6   52:50.2 17:01 
   95  56  2130 Susan Palma             F    53 Titusville FL           53:11.7   52:53.0 17:02 
   96  39  2131 J. Justin Cleveland     M    33 Titusville FL           53:13.3   52:53.9 17:02 
   97  57  2107 Gail Oliver             F    59 Palm Bay FL             53:16.4   53:02.6 17:05 
   98  58  2128 Deanne McDonough        F    31 Palm Bay FL             54:59.9   53:58.5 17:23 
   99  40  2123 Steve McElwee           M    57 Melbourne FL            55:00.3   53:59.0 17:23 
  100  59  2085 Celilia Lascody         F    53 Melbourne FL            54:36.4   54:32.4 17:34 
  101  60  2086 Melody Allgaier         F    58 Palm Bay FL             54:39.6   54:34.7 17:35 
  102  61  2182 Dana Frontz             F    25 Melbourne FL            55:15.0   54:50.4 17:40 
  103  62  2197 Tonia Sellon            F    38 Melbourne FL            55:15.4   54:50.7 17:40 
  104  63  2112 Kim Pundai              F    39 Cocoa FL                55:25.1   54:52.7 17:40 
  105  64  2142 Gwen Christopher        F    50 Palm Bay FL             55:25.1   54:52.7 17:40 
  106  65  2232 Cynthia Morris          F    40 Palm Bay FL             55:25.5   54:52.7 17:40 
  107  41  2158 Mike McGarry            M    44 Palm Bay FL             55:28.1   54:55.1 17:41 
  108  66  2159 Linda McGarry           F    52 Palm Bay FL             55:27.9   54:57.3 17:42 
  109  42  2199 Paul Rouillard          M    36 Palm Bay FL             56:16.1   55:47.9 17:58 
  110  43  2198 Roy Vaninetti           M    57 Grant FL                56:20.0   55:51.6 17:59 
  111  67  2116 Beth Evander            F    54 Indialantic FL          55:52.7   55:52.7 18:00 
  112  68  2105 Jennifer Cope           F    55 Melbourne FL            56:44.9   56:04.8 18:03 
  113  44  2184 Richard Birenbaum       M    29 Palm Bay FL             57:36.0   57:04.9 18:23 
  114  69  2183 Mandy Birenbaum         F    31 Palm Bay FL             57:36.2   57:05.1 18:23 
  115  70  2168 Amanda Tacina           F    24 Titusville FL           57:32.2   57:15.9 18:26 
  116  71  2127 Julie Rice              F    30 Palm Bay FL             58:03.9   57:53.0 18:38 
  117  72  2126 Dana Smith              F    39 Palm Bay FL             58:03.6   57:53.2 18:38 
  118  73  2114 Jackea Andoniades       F    60 Melbourne FL            58:15.7   57:54.0 18:39 
  119  74  2140 Rebecca Giertz          F    29 Palm Bay FL             58:31.3   58:06.8 18:43 
  120  75  2137 Shannon Giertz          F    32 Palm Bay FL             58:30.8   58:07.5 18:43 
  121  76  2136 Sara Moallem            F    22 Melbourne FL            58:32.5   58:09.4 18:44 
  122  77  2153 Kalynn Miller           F    21 Cocoa FL                58:29.5   58:11.5 18:44 
  123  78  2113 Maegan Moaratty         F    22 Titusville FL           58:29.5   58:12.4 18:45 
  124  79  2152 Danielle Peabody        F    20 Titusville FL           58:29.7   58:12.7 18:45 
  125  80  2135 Joan Moallem            F    56 Melbourne FL            58:51.4   58:27.8 18:50 
  126  81  2141 Emily Moallem           F    18 Melbourne FL            58:51.8   58:27.9 18:50 
  127  82  2214 Ginger Twigg            F    50 Palm Bay FL             59:32.2   59:05.7 19:02 
  128  83  2215 Barbara Heisel          F    68 Melbourne FL            59:32.4   59:06.8 19:02 
  129  84  2233 Riley Karlton           F    05 Palm Bay FL           1:00:42.0 1:00:04.3 19:21 
  130  85  2145 Corky Ferrante          F    52 Palm Bay FL           1:01:24.7 1:00:46.9 19:34 
  131  86  2235 Christen Weitz          F    37 Palm Bay FL           1:02:51.8 1:02:03.8 19:59 
  132  87  2206 Michelle Beulow         F    40 Palm Bay FL           1:02:13.2 1:02:08.9 20:01 
  133  88  2098 Jennifer Ratcliffe      F    32 Palm Bay FL           1:06:23.6 1:06:23.6 21:23 
  134  89  2205 Jennifer Gillis         F    38 Palm Bay FL           1:10:12.0 1:10:09.8 22:35 
  135  45  2234 Kevin Weitz             M    36 Palm Bay FL           1:11:44.8 1:10:56.9 22:51 
  136  90  2207 Karen Chandler          F    54 Melbourne FL          1:17:43.6 1:16:24.6 24:36 
*
*
PET RESULTS
Place Sex No.   Name                    Pet's Name      Sex Age City, State           Time      Net       Pace  
===== === ===== ======================= =============== === === ===================== ========= ========= ===== 
    1   1  2172 Robin Hernandez         Kasper          F    45 Palm Bay FL             20:40.0   20:39.8  6:40 
    2   2  2092 Lisa Petrillo           Cooper          F    37 Indialantic FL          20:48.0   20:47.3  6:42 
    3   3  2120 Amy Clamons             Pogy            F    27 Melbourne FL            22:12.3   22:04.3  7:07 
    4   1  2221 Mike Bauer              Lizzy           M    45 Cocoa Beach FL          22:31.0   22:28.5  7:15 
    5   2  2171 Dave Hernandez          Duchess         M    46 Palm Bay FL             23:06.0   23:01.0  7:25 
    6   3  2154 Frank Webbe             Murphy          M    63 Palm Bay FL             26:45.6   26:36.0  8:34 
    7   4  2220 Matthew McDougal        Sage            M    21 Rockledge FL            26:52.0   26:44.3  8:37 
    8   5  2217 Jim Schaeffer           Brooks & Yogi   M    40 Melbourne FL            26:57.8   26:50.7  8:39 
    9   6  2121 Mike Fuller             Zeba            M    27 Melbourne FL            28:06.1   27:57.3  9:00 
   10   4  2108 Diane Farrell           Guinness        F    59 Barefoot Bay FL         29:50.0   29:38.3  9:33 
   11   5  2146 Cindy Duncan            Zoey            F    49 Indian Harbour Beach    29:46.0   29:38.8  9:33 
   12   6  2179 Misty Burch             Vern            F    30 IHB FL                  30:26.6   30:07.5  9:42 
   13   7  2117 Aimee Molineaux         Iggy            F    27 Rockledge FL            31:02.1   30:52.4  9:57 
   14   7  2118 Todd Weldon             Iggy            M    27 Rockledge FL            31:02.3   30:52.9  9:57 
   15   8  2099 Patrick Fox             Emma            M    62 Titusville FL           31:32.1   31:20.1 10:06 
   16   8  2134 Verena Faure            Leela           F    44 Melbourne FL            31:43.2   31:29.8 10:09 
   17   9  2185 Jason Baltuch           Duke            M    56 Melbourne FL            31:45.3   31:30.0 10:09 
   18   9  2100 Mari Hiltz              Oliver          F    54 Melbourne FL            32:43.7   32:38.0 10:31 
   19  10  2084 Sarah Clamons           Maya            F    29 Palm Bay FL             32:50.2   32:39.5 10:31 
   20  11  2229 Deborah Hernandez       Riley           F    51 Melbourne Beach FL      35:52.2   35:24.0 11:24 
   21  10  2228 Gabriel Hernandez       Jakson          M    51 Melbourne Beach FL      35:52.4   35:24.3 11:24 
   22  11  2201 Mike Smith              Rusty           M    52 Malabar FL              37:15.2   35:53.8 11:34 
   23  12  2200 Anne Davidson           Micco           F    48 Palm Bay FL             36:30.2   36:23.6 11:43 
   24  13  2174 Kristy Reesh            Chance Reesh    F    37 Palm Bay FL             36:47.6   36:26.5 11:44 
   25  14  2148 Judy Roe                Yasha           F    44 Moss Point MS           38:46.8   38:44.9 12:29 
   26  15  2208 Tracy Wills             Zorah           F    48 Indialantic FL          40:26.2   40:08.7 12:56 
   27  16  2091 Mindy Klaproth          Molly           F    30 Melbourne FL            41:58.1   41:17.3 13:18 
   28  17  2163 Crystal Phillips-Mustai Bongo           F    41 Palm Bay FL             42:52.6   42:39.9 13:44 
   29  18  2103 Susan Vaughn            Betsy           F    55 Melbourne Beach FL      43:34.7   42:59.4 13:51 
   30  12  2193 Bob Wanagill            Lucy            M    54 Palm Bay FL             44:31.0   44:16.4 14:15 
   31  13  2195 Chris Malloy            Connor          M    25 Melbourne FL            44:51.4   44:23.2 14:18 
   32  19  2211 Kim Doyle               K-9 Bodhi Thoma F    54 St Cloud FL             44:38.7   44:37.3 14:22 
   33  20  2196 Maria Rheaume           Ruby            F    25 Melbourne FL            45:20.1   44:53.9 14:28 
   34  14  2115 David Berger            Jasmine         M    35 Melbourne FL            45:23.7   45:23.7 14:37 
   35  21  2164 Joanne Vose             Jubilee and Bin F    50 Palm Bay FL             47:55.4   46:41.5 15:02 
   36  22  2169 Shirley Picagli         Chance Kiwior   F    58 Sebastian FL            49:58.5   49:29.6 15:56 
   37  23  2138 Ella Burdick            Abby            F    54 Palm Bay FL             49:48.3   49:46.2 16:02 
   38  24  2186 Dawn Harrison           Bandit          F    55 Viera FL                51:07.2   51:07.2 16:28 
   39  15  2187 CC Harrison             Bandit          M    56 Viera FL                51:32.6   51:23.0 16:33 
   40  25  2162 Amy Okrasinski          Sissy La La     F    35 Titusville FL           53:09.2   52:50.0 17:01 
   41  26  2144 Cheryl Cleveland        Sunny           F    58 Titusville FL           53:08.6   52:50.2 17:01 
   42  27  2130 Susan Palma             Rocko           F    53 Titusville FL           53:11.7   52:53.0 17:02 
   43  16  2131 J. Justin Cleveland     Moose           M    33 Titusville FL           53:13.3   52:53.9 17:02 
   44  28  2107 Gail Oliver             Prince Bear D'O F    59 Palm Bay FL             53:16.4   53:02.6 17:05 
   45  29  2128 Deanne McDonough        Millie          F    31 Palm Bay FL             54:59.9   53:58.5 17:23 
   46  17  2123 Steve McElwee           Tigger&Elvis    M    57 Melbourne FL            55:00.3   53:59.0 17:23 
   47  30  2085 Celilia Lascody         Olivia          F    53 Melbourne FL            54:36.4   54:32.4 17:34 
   48  31  2086 Melody Allgaier         Snickers        F    58 Palm Bay FL             54:39.6   54:34.7 17:35 
   49  32  2182 Dana Frontz             Tiki            F    25 Melbourne FL            55:15.0   54:50.4 17:40 
   50  33  2112 Kim Pundai              Mako            F    39 Cocoa FL                55:25.1   54:52.7 17:40 
   51  34  2142 Gwen Christopher        Clarice         F    50 Palm Bay FL             55:25.1   54:52.7 17:40 
   52  18  2158 Mike McGarry            Frank           M    44 Palm Bay FL             55:28.1   54:55.1 17:41 
   53  19  2199 Paul Rouillard          Faust           M    36 Palm Bay FL             56:16.1   55:47.9 17:58 
   54  35  2116 Beth Evander            Ollie           F    54 Indialantic FL          55:52.7   55:52.7 18:00 
   55  20  2184 Richard Birenbaum       Gidgit          M    29 Palm Bay FL             57:36.0   57:04.9 18:23 
   56  36  2183 Mandy Birenbaum         Gidgit          F    31 Palm Bay FL             57:36.2   57:05.1 18:23 
   57  37  2168 Amanda Tacina           Minnie          F    24 Titusville FL           57:32.2   57:15.9 18:26 
   58  38  2127 Julie Rice              Baxter          F    30 Palm Bay FL             58:03.9   57:53.0 18:38 
   59  39  2114 Jackea Andoniades       Lucy            F    60 Melbourne FL            58:15.7   57:54.0 18:39 
   60  40  2137 Shannon Giertz          Chip            F    32 Palm Bay FL             58:30.8   58:07.5 18:43 
   61  41  2153 Kalynn Miller           Cody            F    21 Cocoa FL                58:29.5   58:11.5 18:44 
   62  42  2113 Maegan Moaratty         Bogey           F    22 Titusville FL           58:29.5   58:12.4 18:45 
   63  43  2152 Danielle Peabody        Truman          F    20 Titusville FL           58:29.7   58:12.7 18:45 
   64  44  2214 Ginger Twigg            Ridley Quinn    F    50 Palm Bay FL             59:32.2   59:05.7 19:02 
   65  45  2215 Barbara Heisel          Zed             F    68 Melbourne FL            59:32.4   59:06.8 19:02 
   66  46  2233 Riley Karlton           Tebow           F    05 Palm Bay FL           1:00:42.0 1:00:04.3 19:21 
   67  47  2145 Corky Ferrante          Duce            F    52 Palm Bay FL           1:01:24.7 1:00:46.9 19:34 
   68  48  2098 Jennifer Ratcliffe      Riley           F    32 Palm Bay FL           1:06:23.6 1:06:23.6 21:23 
   69  49  2207 Karen Chandler          Fair & Ali      F    54 Melbourne FL          1:17:43.6 1:16:24.6 24:36 
Copyright 2015 Running Zone


Valid XHTML 1.0 Transitional
Web site hosting by All Brevard Web Sites